Ona...je on? - Prolog

30. března 2010 v 17:14 | verasi |  Ona...je on?
Prolog, čili takové menší seznámení s našimi postavami

Prolog

Matt
"Matte, musíš to pro mě udělat! Já ho hrozně miluju!" Zaskuhrala Kate-moje milované dvojče-a úzkostlivě mě objala. I když byly dny, kdy bych Kate nejradši zaškrtil, nebylo nic, co bych pro ni neudělal. Měl jsem na paměti, jak mě už na nižším stupni šikanovali kluci, jak mi nadávali do přihřáté primadony a kluka bez kulí. Nadávali mi tak jen kvůli troše dívčích rysů a tomu, že jsem si nechal narůst dlouhé vlasy, abychom si byli s Kate pořád podobní. A taky jsem si moc dobře pamatoval, kdo vždycky přiběhl a natrhl těm klukům pr..zadky. Taky jsem věděl, kdo byl mou jedinou oporou, když se provalilo, že jsem gay (nebo taky teplouš přihřátej) u nás ve škole a nikdo se mě nechtěl dotknout ani hadrem na podlahu.

Kate. A za to všechno po mě nikdy nic nežádala, až teď. Stalo se totiž to, že jsme se k mé nesmírné úlevě odstěhovali pryč z toho malého zapadákova s rodiči (kteří o mé orientaci nemají ani ty nejmenší potuchy) do velkého města, protože tam otvírali novou bankovní pobočku a můj otec jí měl velet. Koupili jsme si docela velký byt, ovšem rodiče museli kvůli otcově nové práci často cestovat a odmítli nás doma nechávat samotné. Jako by nám bylo 6, a ne 16. A tak vymysleli podle nich dokonalí plán-já půjdu na zdejší soukromou chlapeckou školu a Kate na dívčí. Odůvodnili to tak, že aspoň budeme pod dohledem a nebudou nás chytat chutě. Hahaha.
Ale tohle všechno mělo dva podstatné háčky. 1) Já se čistě chlapecké školy děsil a ještě víc z toho, že budu muset být na pokoji s třema dalšíma klukama. 2) Kate se přes prázdniny zabouchla do kluka (moc hodného a milého, mimochodem, který když se dozvěděl o mé orientaci, jen se usmál a řekl, že dneska to už není žádný zločin) který chodil právě do zmíněné chlapecké školy. A rok bez něj si prý nedokáže představit (když jsem jí vyčetl, že beze mě jo, rozbrečela se a musel jsem ji ještě půl hodiny utěšovat) a tak přišla na skvělý plán, který prý pomůže oběma. Prostě se prohodíme.
Já půjdu na dívčí školu převlečený za holku, takže nebude hrozit, že se zamiluju, hloupě se podřeknu (jako v minulé škole) a kluci si pak na mě zasednou. A ona, převlečená za kluka půjde zase na chlapeckou školu a bude se svým miláčkem. A já musel uznat, že tohle byl ten nejpraštěnější nápad (a že jich bylo hodně), který kdy Kate dostala. Ze začátku jsem si myslel, že ji to přejde, ale ona to naplánovala do nejmenších detailů. A mě nezbylo nic než souhlasit.
V neděli večer, kdy naši odjeli na pracovní cestu do Milána s tím, že zítra do školy zvládneme dojet a ubytovat se v ní sami, nejsme přece malé děti (tak proč jsme nemohli zůstat doma sami?) si Kate ostříhali vlasy. Úplně. Zamkla se v koupelně a když vyšla, byla ostříhaná ještě kratší než já (ve svých třinácti letech jsem dostal rozum a vlasy si zkrátil) a na sobě měla vytahané kalhoty a moje staré pokipané tričko.
"Tak co, jak se ti líbí pořádný chlap?" Otázala se mě pak hlubokým hlasem a já sebou málem šlehl o zeď.
Daleko horší bylo, že ze mě se pak měla stát pořádná holka.
"Je dobře, že jsme dvojčata, takže se do mých věcí bezvadně vejdeš. Dívčí obličej už máš-a nedívej se na mě tak, já za to nemůžu" dodala, když viděla můj vytočený pohled, ale hned pokračovala, "podprdu ti vycpu, žádný problém (zatmělo se mi před očima), akorát ty vlasy, je škoda že sis je nechal ostříhat."
Asi na dvě-nádherné- vteřiny mě napadlo, že to ani nevyjde, ale v tu chvíli Kate vytáhla z igelitky dlouhou blonďatou paruku.
"Tradá!" zavýskala vesele a v tu chvíli jsem se už vážně poroučel k zemi.
***
Kelan
Nesnáším tuhle školu. Nejradši bych se sbalil a odešel hodně daleko odsud, kdybych ovšem měl kam. Moc dobře jsem věděl, že to, že ty moje průšvihy nevyšly najevo, je dílo mého milovaného otce. Kdyby ten starý kozel všechno nezametal pod koberec, měl už bych na krku sexuální zneužívání svých žáků. Hahaha. Kdyby to někoho zajímalo (jako že nezajímá), většina kluků se mi do postele přímo vnutila. Uznávám, že jsem měl možná odmítnout, ale taky jsem jen chlap, že.
A oni roztomilí mladí kluci.
Učil jsem na dvou školách, obě byly soukromé a to s tou nejlepší pověstí. Místo mi v nich zařídilo samozřejmě moje jméno, stačí říct, že se jmenuji Dark a ano, doopravdy jsem synem toho slavného Joshe Darka a už to je. Na žádné z těch škol jsem ale nevydržel moc dlouho. Na první asi 3 měsíce, než mi přišli na můj utajovaný vztah (nebo spíš občasné souložení) s jedním druhákem. Potom incidentu, když si jeho matka přilítla do školy stěžovat, že jsem jí zneužil dítě (kdyby jen věděla, že nemá doma žádného andílka) mi bylo důrazně doporučeno, bych opustil pracoviště. Potom přilétl otec a začal všude cukrovat (hlavně na matku toho kluka) a nakonec se ukázalo, že za slušnou částku to nikam dál nepožene.
A přibližně to samé se stalo i v druhé škole. Ale tentokrát měl toho otec už dost. Nejmíň půl hodiny na mě řval, jak si dovoluju dělat naší rodině takovou ostudu. Byl sice brunátný v obličeji a zatínal pěsti, ale doopravdy jsem se bál, jen když řekl, že se musím oženit, abych nechytal roupy užívat si s mladšími kluky. Naštěstí své hrozby nesplnil. Dokonce byl tak hodný, že mi našel nové místo. V dívčí internátní škole.
Ze všech těch plných hrudníků a sukének se mi už pomalu dělá nevolno. Jediní zástupci mužského pohlaví, jsou tu asi 50tiletý ředitel školy s pivním břichem a vousem jako Santa Claus a můj kolega učitel dějepisu. Corbin Mathews . Ten je docela pohledný a dokonce jsem slyšel, že je tu z podobných důvodů jako já. Ovšem, už při pohledu na tu horu svalů (učí tělocvik), mi jaksi dochází, že tenhle chlap je v posteli zřejmě ten aktivnější. A to jsem s mým partnerem většinou já. Navíc já jsem na zajíčky (jak mi můj otec důrazně zakázal říkat).
A když už jsem u těch plných hrudníků, zrovna zítra mi jeden přibude do třídy. Už tak tam mám 15 holek. Ale musím uznat, že ty moje jsou docela fajn parta, ale trochu divošky. Co chvíli musím řešit jejich maléry, ale aspoň se nenudím. Ta holka co přibude doteď chodila na úplně normální školu (takže zřejmě zbohatlíci) a jmenuje se….eh…
Že by Kate Donerss?

Postavy:
Takhle si představuju Kelana:
Kelan
                     No, tenhle byl obrázek byl nejblíž mé fantasii, ale jestli najdu lepší,
přidám, takže Matt(jako kluk):
Matt


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 30. března 2010 v 18:21 | Reagovat

začíná to slibně:)

2 Angela Angela | Web | 30. března 2010 v 20:48 | Reagovat

Na blogu mám další díl Upírků... ;-)... Mimochodem, zasloužilo by si to další díl. Vypadá to zajímavě. Už jsem jednou něco na tohle téma četla, takže by se ti to mohlo povést.

3 Angela Angela | Web | 30. března 2010 v 21:02 | Reagovat

Jsem ráda, že se líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama