Příště neutečeš!

29. března 2010 v 17:22 | verasi |  FF-Naruto

Příště neutečeš!

Naruto nesnášel školu. No, některé její části byly fajn, to musel uznat, jako třeba přestávky, nebo tělocvik (který mu jako jediný předmět šel), ale ostatní nestálo za nic. Nesnášel vyučování (zvlášť matiku celou prospal), většinou si dal do uší sluchátka a ostatní ho nezajímalo. Většina učitelů už nad ním zlomila hůl a stačilo jim, když závěrečnou písemku napsal na 3, nebo na 4 a nechali ho projít. Pak
tu byli takový, jako Kakashi, který při každém usnutí nechal Naruta trčet po škole. A to měl Kakashi zrovna matiku. Což znamenalo, že byl Naruto po škole téměř každý den. Nebo v horším případě navštívil ředitelku, z jejíž kanceláře většinou vycházel z boulí na hlavě.

A i dnes, jako naschvál zůstal Naruto po škole. A to ne proto, že usnul při matice, nebo nebyl schopný vypočítat ani příklad pro tupce, ale kvůli tomu, že se popral s osobou, kterou na téhle škole nesnášel ze všeho nejvíc. Sasuke Uchiha. Zrovna zazvonilo na konec vyučování, čili na přestávku a Naruto se jako obvykle hyperaktivně vyřítil ze třídy, byl domluvený s Kibou, že zahrajou basket. Ovšem co čert nechtěl (nebo spíš chtěl) vrazil do toho nafoukance Uchihy, který měl zřejmě taky dobrý důvod, proč chtěl být co nejrychleji ze třídy venku.
"Uzumaki? Ty jsi ještě tady?" zadíval se na něj černovlásek se zdviženým obočím, jako by celý den neseděl jen kousek od něj.
"To si tak zahleděný do sebe, že si ani nedokážeš za celý den všimnout někoho jiného?" zavrčel
Naruto a Sasuke pokrčil rameny.
"Hmyzu si obvykle nevšímám." Namítl.
Naruto se právě chystal něco peprného odpovědět, ale Sasuke ho nenechal.
"Navíc se divím, že jsi vůbec ještě tady se svýma známkama, vlivný rodiče toho dokážou hodně, co?" ušklíbl se.
Naruto zatnul pěsti, jeho rodiče byli mrtvý. To ale ten dementní nafoukaný parchant nemohl vědět. Ale i tak Naruto cítil, jak se uvnitř něj rozlévá hněv, ostatně jako při každém setkáni s černovláskem.
"Ty to musíš vědět, že? O Uchihových se povídá hodně zvěstí. Vážně si spal se svým bratrem? To na tebe musí být rodinka pyšná…" Zaironizoval Naruto a tentokrát to byl Sasuke, kdo byl vytočený, ale nedal to na sobě znát.
"Aspoň mají proč, tvoje matka musí být hodně zklamaná z děcka jako jsi t.."
To už Sasuke nedopověděl, protože se na něho Naruto vrhnul a chtěl mu dát pěstí. Sasuke ale uhnul a za chvíli se po sobě na zemi váleli, zapáleni do boje tak, že si ani nevšimli, že se kolem nich utvořil povzbuzující hlouček. Zvlášť slyšet bylo růžovovlasou dívku, která hlučně skandovala: Sasuke, jsi nejlepší! Přerušil je až třídní, Kakashi Hatake. "A dost!" zahřměl a dokonce odložil knížku, což svědčilo o vážnosti situace.
"Uzumaki! Uchiho! To musíte pořád dělat problémy! Dneska jste po škole! Oba! A budete uklízet kabinet!" Pronesl jen co se Sasuke se škrábancem na tváří a Naruto s roztrženým rtem zvedli ze země.
"Doufám, že ne váš kabinet, sensei?" Odvážil se otázat Naruto, který věděl, že Kakashi je pověstný bordelář a ve svém kabinetě má plno věcí propůjčovaných od jiných učitelů, které nikdy nevrátil.
"Ano, máš s tím snad nějaký problém, Naruto? Nebo ty Sasuke? Chcete si snad o tom promluvit s ředitelkou?" zeptal se.
Naruto i Sasce si představili Tsunade, jak ji právě vyrušili v pití saké a jakou bude mít asi náladu a oba sborově pronesli: "Žádný problém!"
"To jsem rád, takže o půl druhé!" Usmál se Kakashi (i když pod maskou to šlo hodně špatně vidět) a začal se rozhlížet, po odložené knížce, mezitím co se ostatní rozešli (měli přece přestávku).
Jen Naruto sledoval učitele, jak marně hledá knížku a sám pro sebe si mrmlá: Kam jsem si to jenom dal, někde to být musí! To bude peklo, zatracený Uchiha!
Pomyslel si blonďáček, mezitím co černovlásek kráčel směrem k jídelně a sám pro sebe se usmíval. Plánoval si, jak hezky si dneska užije..a to právě s blonďáčkem!
***
Naruto v sobě dusil nadávky. Už nejmíň půl hodiny tady uklízel Kakashiho bordel a ten prach, který tady z věcí stoupal ,byl nesnesitelný. Co chvíli musel kýchnout a tak radši šel uklízet jiný kout kabinetu, ale to bylo v celku to samé. Našel tu i nějaké ty zajímavé věci, jako svoji písemku s velkou zakroužkovanou 5. Usoudil, že třídní to potřebovat nebude a tak je hodil do koše s úsměvem, který vystřídal výraz zhnusení, když se bůh ví odkud vynořila vrstva prachu. Nejradši by si pěkně od plic zanadával, ale nechtěl, aby mu ten namyšlený Uchiha nadával, že je nějaká primadona. Ovšem když se na něj potajmu podíval (zatímco Uchiha na něho nepokrytě celou dobu čučel), zjistil, že když na něj Sasuke zrovna nezírá, tváří se taky dost znechuceně.
Po dalších deseti minutách úmorné dřiny, se
Sasuke zmoženě svalil na jednu z krabic a ignoroval prach, který z ní vyletěl.
"Dávám si přestávku!" prohlásil, "co ty?"
Naruto byl vyvedený z míry, že je na něj Sasuke není nepříjemný, on je dokonce milí. Nedůvěřivě si ho prohlédl, jako by čekal nějakou past, ale pak si sedl kousek od něj na kdysi čtyřnohou stoličku. Chvíli bylo zvláštní ticho, kdy Sasuke pokračoval v nestydatém očumování Naruta, který si toho samozřejmě všimnul.
Chvíli tomu ještě odolával, ale po chvíli toho měl tak akorát dost.
"Musíš pořád tak čumět?" Vyjel na černovlasého, ten to však ignoroval a sám se zeptal.
"Naruto, líbí se ti nějaká holka?" Optal se a Naruto zůstal zírat s pusou dokořán.
Doopravdy se ho Uchiha ptal na něco osobního? A vážně mu řekl jménem? Za celou dobu co se znali mu vždy říkal jen Uzumaki, nebo (a častěji) ubožáku. A teď mu zničehonic řekne jménem. To Narutovi přišlo hodně divné, ale nic nedal znát a dokonce odpověděl na otázku.
"Ne, žádná." Zakroutil hlavou, zatím nebyl zamilovaný ani jednou, ale nepřišlo mu to divné, obhajoval si to tím, že zatím nepoznal tu pravou.
A právě ve chvíli, kdy už si myslel, že ho Uchiha nemůže překvapit víc, se Sasuke otázal: " A kluk?" Naruto div nespadl z už tak rozviklané židle.
"Coože?" Otázal se velmi inteligentně a sledoval, jak se Uchiha zvedá z krabice a jde jeho směrem s úsměvem (u něj tak vzácným) k němu.
"Jestli se ti líbí nějaký kluk?" Zopakoval Sasuke mezitím, co se jako kočka plížil ke své nic netušící oběti.
Naruto zapřemýšlel, jestli si z něj Uchiha náhodou nedělá srandu. To by mu bylo podobné, aby pak po škole mohl roznášet, že je přiteplený. Zamotán do svých úvah ani nepostřehl, že Uchiha přešel až k němu, naklonil se, takže byl svým obličejem jen pár centimetrů od jeho. Až se závanem teplého dechu který ho pošimral na tváři, se poplašeně podíval na Uchihu a přemýšlel, jestli vážně řekl co řekl a proč je sakra tak blízko.
"Tak co Naruto, jsi teplý?" Zopakoval Sasuke.
Naruto sebou trhl a rychle vyskočil na nohy, čímž praštil kolenem Uchihu do hlavy. Ten nespokojeně zavrčel a stále překvapeného blonďáčka natiskl na stěnu. Což o to, Naruto byl dost silný, aby se mu vysmekl, ale Uchiha jeho ruce zkroutil a zvedl nad hlavu, přidržoval je svými dlaněmi a najednou měl víc síly, než když se po sobě odpoledne váleli. Naruto sebou zmítal, ale docílil akorát toho, že mu Sasuke vstrčil koleno mezi nohy a při každém vzdoru mírně přitlačil.
"Zbláznil ses? Co to má kruci znamenat?" Rozčiloval se blonďáček.
"Ještě si mi neodpověděl, nechtěj abych si tu odpověď zjistil sám!" Obeznámil ho Sasuke.
"A jak asi?" Ušklíbl se hloupě Naruto (neuvědomoval si v jaké je pozici) a než se nadál, černovlásek se mlsně lízl a v tu chvíli cítil Naruto na svých ústech rty někoho jiného. Sasukeho rty.
Blonďatý byl prvně v šoku, tak tohle byl jeho první polibek. Se Sasukem, v zaprášeném kabinetu. Když ale ucítil, jak se Sasukeho jazyk dobývá k němu do pusy-Sasuke si zřejmě z nedostatku Narutova protestu snad myslel, že se mu to líbí-nenapadlo o nic jiného než ho kousnout. Sasuke zavyl bolestí a rychle své rty odtáhl od těch
Narutových. Chvíli vypadal vážně naštvaně, ale pak se mu na rtech usídlil ďábelský úsměv. Naruto ztuhl.
"Chceš si hrát?" zasyčel Uchiha a jednou rukou začal Narutovi rozepínat pásek u kalhot, "tak jo, budeme si hrát!"
"Přece mě tu neznásilníš!" Začal sebou Naruto kroutit ze strany na stranu.
"Jsi si tím jistý?" Povytáhl obočí černovlasý a jemně pohladil Narutův penis přes látku boxerek.
Naruto zalapal po dechu. A to nejen proto, že to bylo tak příjemné, mnohem příjemnější než jeho ruka, ale taky proto že teď už bylo jasné, že si Sasuke nedělá srandu. On ho možná doopravdy znásilní! Naruto mysli, vzdor ti asi teď nepomůže, tak co kdybys…! Naruto uskutečnil to jediné, co ho napadlo, povytáhl hlavu a políbil černovláska na rty. Ten překvapeně zamrkal, ale nakonec si řekl, že jeho šarm zřejmě zapůsobil i na Naruta. A uvolnil se. A na to právě Naruto čekal.
Vší silou opět kousl černovláska do rtu a využil toho, že Sasuke vymanil koleno z jeho rozkroku . Vší silou ho kopl do rozkroku a sledoval jak se Sasuke řítí k zemi. Aniž by dbal na na jeho klení, nebo svůj rozepnutý pásek vyběhl ven z kabinetu. Lepší naštvaný Hatakea Tsunade k tomu, než nadržený Uchiha.Sasuke ležel na zemi a držel se za bolavý rozkrok.
"Příště," procedil skrz zuby,"příště neutčeš!"

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 29. března 2010 v 22:01 | Reagovat

to bylo naprosto dokonalý:) doufám, že to bude pokračovat:)

2 Angela Angela | Web | 29. března 2010 v 22:15 | Reagovat

Pěkné. Až na několik gramatických chyb je to dobře napsané.

3 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 31. března 2010 v 16:03 | Reagovat

Noo :D zajímavé :) Pokračování by nemuselo být špatné :)

4 Sajuri Sajuri | Web | 13. dubna 2010 v 13:44 | Reagovat

hmmmmm. to se mi libi...a dokonce hodne.... pokracovani by nebylo na skodu :D

5 Arya Arya | Web | 17. dubna 2010 v 17:34 | Reagovat

pami O.o to bolo perfektne a nenormalne to chce pokracko :D

6 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 30. dubna 2010 v 8:45 | Reagovat

Jashine, to bylo GOOD :D
*devil smile*
A souhlasím s holkama, to chce pokračování :D

7 Lilith-sama Lilith-sama | 16. května 2010 v 20:08 | Reagovat

-"Příště," procedil skrz zuby,"příště neutčeš!"- A môžem sa tešiť na to "příště"? Inak sa mi veľmi páči tvoje tvorba. Cítiť z nej veľmi zaujímavý pohľad na svet.

8 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 17. května 2010 v 20:07 | Reagovat

Tohle už jsem četla!! *__* Až po pár větách mi to došlo :D V tom případě se na pokračování opravdu moc těším :)

9 Mia-san Mia-san | 5. července 2010 v 19:33 | Reagovat

Tahle jednorázovka byla vynikající... Uskutečníš nějaké to "příště"...
*Velká štěněčí očka prosebně hledí na obrazovku*:D

10 May Darrellová May Darrellová | Web | 8. srpna 2010 v 21:51 | Reagovat

Uááá... to bylo naprosto dokonalé!! *__* Rozhodně bych byla pro pokráčko :D ^^

11 Mitsuki Mitsuki | Web | 8. září 2010 v 20:49 | Reagovat

Tahle povídka byla skvělá :D au au chudák sasuke :D nějaký pokračování by to chtělo, plánuješ napsat? :))

12 Kinzuka_Abi Kinzuka_Abi | 23. listopadu 2010 v 22:38 | Reagovat

♥.♥ kawaii,doufam že bude i další díl >.<

13 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | Web | 26. září 2011 v 21:14 | Reagovat

Jéé kawai! bude pokráčko? ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama