Duben 2010

Proč nic nepřibylo?

28. dubna 2010 v 14:03 | verasi |  Informace o blogu

Proč nic nepřibylo?

Eh, takže, důvody proč tu zatím nic nepřibylo jsou jednoduché-jsem nemocná a moji rodiče jsou *****(cenzura). Spolu to souvisí tak, že dokud jsem nemocná, mám ležet a ne dělat blbosti na pc.
Takže jsem tady tajně abych vás informovala, že dokud se neuzdravím nic nepřibude.
Možná že když budu mít čas (mamka bude dost dlouho pryč), tak přidám ochutnávky toho, co mám rozpracované a nebo obrázky do galerie.
!!!Oyasumi!!!

Ona...je on? - 4)kapitola (1/2)

24. dubna 2010 v 15:09 | verasi |  Ona...je on?
Hoja!
Takže vám přináším první část 4 kapitoly-která je podle mě mnohem míň zajímavá než ta druhá. V druhé části se nám totiž naši profesoři konečně trochu rozjedou a vyrazí spolu do Skyrtá vášeň aby tam ukojili svou potřebu. Seznámíme se tam s novou postavou-Levisem a zjistíme něco málo o úchylkách Mathewse. Druhá část přibude do úterý .
PS-Chystám další sadu obrázků tentokrát na nějaké anime, pokud máte nějaké speciální přání klidně napište.

4) kapitola

(1/2)

Ležel jsem na posteli a zíral na strop. Měl příjemnou barvu, která i ve tmě jakoby slabě zářila. Tedy-byl jsem kapku zděšen, když jsem zjistil, že původní barva byla růžová. Možná jsem gay, možná jsem kapičku zženštělý a právě teď mám paruku na hlavě naraženou tak silně-aby mi přes noc nespadla- že mám pocit, že mám hlavu ve svěráku, ale růžová, to je i na mě moc. Stejně jako celý první den na téhle škole.
Kde jsem se převlečený za dívku dostal do sporu s Miss barbie, zpozoroval, že můj třídní učitel je váážně kus a že učitel tělocviku chová rád králíky (anebo je na králíky-radši nemyslet). Potom přišlo na řadu dalších pár nudných hodin, které ovšem odhalily zajímavou skutečnost, že moje spolubydlící, není nikdo jiný než trochu (??) děsivá dívka s uhlíkovýma očima a divnými otázkami. Tanya Green. Oznámila mi to na obědech, kdy si ke mně přisedla (a pár lidí v nejbližší vzdálenosti si odsedlo) a začala konverzaci větou-
"Jsem tvá spolubydlící. Prosím, nepodřež se ve vaně. "

Mix...kawaiii

22. dubna 2010 v 21:41 | verasi |  Galerie-BoyxBoy

Mix...kawaiii

Jsem úchyl. Ale vážně-začínám magořit. Dokonce píšu yaoi ve škole-a riskuju tím návštěvu u sexuologa. Ale nemůžu si pomoct. A popravdě....Ani nechci . Takže tady je pár nádherných obrázků:
PS-Nebudu dávat věkovou hranici, když bych ji zřejmě nedodržela ani já sama.

Pro začátek něco roztomilého....Kiss
eeeeeeeeeeeeee

A další...
oooooooooooo

Kočka - 2)kapitola

20. dubna 2010 v 16:58 | verasi |  Kočka
A je to druhá kapitolka . Mám také malé upozornění, pokud jde o Monochrome factor, tato povídka nebude na pár Schirogane/Akyra, ale Kengo/Akyra. Je to nezvyklé, ale mě se ti dva k sobě hodí. Na Bleach si nejsem zatím úplně jistá, buďto Hisagi/Kira nebo Renji/moje postava . Také mám rozpracovanou jednu samostatnou povídku a jednu společnou povídku na anime Kuroshitsuji, takže prosím hlásněte v anketě ať vím jestli toto anime znáte.
Oyasumi

2) Rozhozené sítě

Hnědovlasý kluk s očima neurčité barvy-něco mezi zelenou a hnědou-vyšel ze třídy rázným krokem, avšak čím blíž byl místu, kde věděl, že najde to, co hledal, nebo spíš koho hledal, tím bylo tempo jeho chůze pomalejší. Přemýšlel nad tím, že se zase zpozdil s placením a proč se do toho vůbec navezl. Dlužit peníze Billovi, bylo jako podepsat si ortel smrti. Ale on tenkrát tak chtěl udělat mamce radost.
Zrovna slavila narozeniny a on si vyhlídl v obchodě už před dávnou dobou drahé hodinky.
Na které pak celou dobu šetřil. Chtěl je koupit až v den narozenin, ze strachu, že by je v jeho pokoji našla mamka, nebo že by je v tom bordelu nenašel potom ani on sám. Schoval si peníze ráno v obálce-podobné, jako měl v ruce teď-do tašky. Ale o velké přestávce byly všechny jeho úspory pryč. Zbyla jen prázdná obálka. Mohl si jít stěžovat, ale to by mu peníze nevrátilo. A tak se rozhodl, že zajde za Billem.

Co plánuju...

18. dubna 2010 v 16:30 | verasi |  Informace o blogu

Co plánuju...

Takže, jen malé infko o tom, co mám rozpracované a co se tu v blízké době objeví.
Zítra, nejpozději ve středu se tu určo objeví Kočka.
A pak zřejmě nějaká ta jednorázovka, zřejmě pokráčko k Příště neutečeš!, které už jsem měla celé napsané na papíře, který jsem ve škole ztratila...
No, možná jsem to neměla psat v Př...

Kawaiii obrázek xD
Sebastian

Ona..je on? - 3) kapitola

15. dubna 2010 v 17:27 | verasi |  Ona...je on?
Tak tady je slíbená kapitolka, jednorázovka dneska nebude. Mám rozepsané pokráčko na Příště neutečeš! a jednorázovku na Death Note, na Naruta a Bleach. Kterou dřív dokončím, tu přidám

3) kapitola


Matt

První hodina byla matika a tu vážně nesnáším-další podstatný rozdíl mezi mnou a Kate, zatím co ona měla za 1, já jsem si stěží udržel 3. Tak jsem se snažil co nejvíce vsáknout do lavice a neupozorňovat na sebe. Což bylo podstatně těžší, když se všichni místo o novou látku zajímali o mě. Zřejmě jsem je svým hrozným přiznáním a následujícím vyhlášením války s princeznou dost zaujal. Snažil jsem si jich aspoň nevšímat a hypnotizoval jsem desku lavice.
Nevěděl jsem, jaký sešit máme mít do matiky a tak jsem zainprovizoval s obyčejným středně tlustým nelinkovaným. Probírali jsme zrovna rovnice-pro mě amazonský prales-a já poslušně zapisoval všechna ta čísla a x do sešitu, aniž bych pochopil jejich význam. A v tu chvíli, jako bych toho za dnešek neměl už dost, se ozval můj soukromý idol:
"Kate, ve tvém spisu bylo, že miluješ matiku."
Stejně jako spalničky. Pomyslel jsem si hořce a uhnul pohledem před jeho šedýma očima. Klid, nerudni, nerudni, to rozdýcháš!

Co přibude...

14. dubna 2010 v 19:25 | verasi |  Informace o blogu

Infko o tom co přibude

Zítra by tu měla přibýt buďto jednorázovka, nebo kapitolka
nebo obojí....
Možná, každopádně zítra něco určo přibude.

Kočka - 1)kapitola

11. dubna 2010 v 11:13 | verasi |  Kočka
Je tady první kapča,možná trochu nezáživná, ale nad se bude líbit :D
Další kapča bude k Ona...je on?
A mám taky v hlavě jednu jednorázovku

1)Nový spolužák

Starší žena s vlasy včesanými do drdolu, v modrém kalhotovém kostýmu a bílé zástěře, zaklepala na dveře pokoje s nápisem - NEVSTUPOVAT! NEBEZPEČNÁ ZÓNA! Žena se nad tím jen pousmála. Chová se jako by mu bylo 5 a ne 15 Pomyslela si a jemně zaklepala na dveře. Nic se nestalo a tak zaklepání zopakovala, akorát s větší intenzitou. Opět nic. Povzdechla si a pomalu otevřela dveře.

Nejiho "poprvé"

8. dubna 2010 v 15:47 | verasi |  FF-Naruto
Je tu další jednorázovka na anime Naruto. Tentokrát na můj nejoblíbenější pár Neji/Gaara. Ten název je hrozný, ale nic lepšího mě nenapadlo, takže tohle musí stačit  Lehké yaoi. Jinak na pátek, nejpozději na sobotu plánuju první kapitolu Kočky.

Nejiho "poprvé"

Neji hleděl na Leeho, který se mu šklebil do obličeje. Bylo k neuvěřeni, že i tenhle postiženec měl více zkušeností než on. Sice s učitelem a ještě k tomu Gaiem (a to by radši Neji zůstal navždy panic), ale stejnak se mu tím pádem mohl chlubit se svými sexuálními zážitky. A po pravdě řečeno..Nejiho zkušenosti byli minimální. Vlastně když se to vezme kolem a kolem, žádné. Na druhou stranu nebylo moc lidí, kteří by si kvůli tomu z něj dělali srandu. Neji kolem sebe moc lidí nestrpěl a jedinou výjimku tvořila Ten Ten-celkem fajn holka a Lee-který neustále dolézal, ale vzato s velkou rezervou, byl to taky kamarád. Ale právě teď ho nehorázně štval.
"Neboj, kámo taky si vrzneš!" Prohlásil a Neji stiskl vidličku v ruce tak silně, až mu na z pod bledé pokožky vystoupily klouby .

Kočka - Prolog

5. dubna 2010 v 20:51 | verasi |  Kočka

Prolog

Před 14ti lety:

"Dej nám to dítě!"
Hlas mladého muže s tváří zahalenou černou maskou se nesl celým domem. Jeho oči-barvy šedi- se nelítostně zabodávaly do ženy, která stála před ním. Ale její oči ten nápor vydržely, ony samy žhnuly touhou ochránit své jediné dítě, ať už to byl člověk nebo kočka.

Kočka - Úvod

5. dubna 2010 v 17:36 | verasi |  Kočka
Tohle mě napadlo, když jsem viděla dvě rozkošné kočky jak se navzájem olizují-a to jsem spíš psí typ. A pak jsem ještě našla dva nádherné obrázky a povídka byla na světě.

Úvod

Rafael je úplně normální kluk-tedy až na kočičí uši a ocas, které se občas objeví.
Vlastně má docela normální život jako každý jiný. Fajn kamarády, skvělou rodinu a krásnou holku.
Ovšem co když se ukáže, že kamarádi se vašeho pravého já děsí, rodina vám celý život lhala a vaše dívka vás podvádí na každém rohu? Pak se upnete v danou chvíli na jedinou osobu. Ale co když ani ta nemá čisté úmysly? Nebo aspoň na začátku neměla? Kdo ví.....

Ona...je on? - 2) kapitola

3. dubna 2010 v 21:53 | verasi |  Ona...je on?
Druhá kapča je tu:
PS-Hlásněte v anketě!!!!!

2) kapitola

Matt

Nemohl jsem si pomoct, ale můj nový ředitel mi svým zjevem připomínal Santa Clause. A pohledem toho nedávno zatknutého pedofila. Místo do očí se mi celou dobu díval do výstřihu, což mě značně štvalo už jenom proto, že jestli se takhle dívá do výstřihu každé, mohl by poznat, že ho mám vycpaný. Na druhé straně by to mohlo být vážně vtipné, jak by mu zamrzl úsměv na rtech. Ovšem za ty problémy by mi to nestálo.

Ona..je on? - 1) kapitola

1. dubna 2010 v 21:47 | verasi |  Ona...je on?

1) kapitola

Matt
"Vypadáš skvěle!" Radovala se Kate mezitím, co si uvazovala kravatu od mé školní uniformy.
Bílou košili-pod kterou měla obvázaný hrudník a neustále si stěžovala jak to tlačí-stejně jako černé kalhoty na sobě už měla. Horší bylo, co jsem na sobě měl já. Civěl jsem na sebe do zrcadla a přemýšlel, jestli to jsem vážně já. Zvedl jsem ruku a dívka, tolik podobná Kate ji taky zvedla. Dívka, která jsem byl, jak jsem se právě přesvědčil já, měla stejně zelené oči a bledý obličej jako já. Ale to vytrhané obočí, lesk na rtech a dlouhé blond vlasy (moje normální vlasy mě pod tou parukou nehorázně svědily)… Právě jsem vypadal jako kříženec mě a Kate. A navíc, odteď jsem Kate já.
Zatím co já jsem se litoval….nebo litovala? (Magořím.) Kate zápasila s kravatou a nahlas snila o tom, jaké to tam s jejím klukem bude. A mně se sevřel žaludek, protože její kluk Kevin tu už za pár minut bude a odveze mě před školu…dívčí školu. Kde se budu vydávat za holku, budu se muset oblíkat zavřený na záchodě, při spaní budu mít strach, že mi sjede paruka a budu muset mluvit v ženském rodě. Sen každého transsexuála .