Nejiho "poprvé"

8. dubna 2010 v 15:47 | verasi |  FF-Naruto
Je tu další jednorázovka na anime Naruto. Tentokrát na můj nejoblíbenější pár Neji/Gaara. Ten název je hrozný, ale nic lepšího mě nenapadlo, takže tohle musí stačit  Lehké yaoi. Jinak na pátek, nejpozději na sobotu plánuju první kapitolu Kočky.

Nejiho "poprvé"

Neji hleděl na Leeho, který se mu šklebil do obličeje. Bylo k neuvěřeni, že i tenhle postiženec měl více zkušeností než on. Sice s učitelem a ještě k tomu Gaiem (a to by radši Neji zůstal navždy panic), ale stejnak se mu tím pádem mohl chlubit se svými sexuálními zážitky. A po pravdě řečeno..Nejiho zkušenosti byli minimální. Vlastně když se to vezme kolem a kolem, žádné. Na druhou stranu nebylo moc lidí, kteří by si kvůli tomu z něj dělali srandu. Neji kolem sebe moc lidí nestrpěl a jedinou výjimku tvořila Ten Ten-celkem fajn holka a Lee-který neustále dolézal, ale vzato s velkou rezervou, byl to taky kamarád. Ale právě teď ho nehorázně štval.
"Neboj, kámo taky si vrzneš!" Prohlásil a Neji stiskl vidličku v ruce tak silně, až mu na z pod bledé pokožky vystoupily klouby .

"Vážně?" Procedil skrz zuby takovým tónem, že muselo být hned každému jasné, že už se o tom nehodlá bavit.
Každému, ale Leemu ne.
"Jasně," ubezpečoval ho kamarád,"podle mě je hlavní problém tvůj vzhled."
Tím Nejiho docela zaujal. Neji o sobě co se týče vzhledu, neměl žádné vysoké mínění, ale přece jen si myslel, že je aspoň lepší než Lee. Možná že se ovšem mýlil. Že bych na tom byl až tak špatně? Pomyslel si zkroušeně, ale na venek zůstal pořád stejný.
"Ne že by jsi byl nějak škaredý," pokračoval vesele Lee,"ale podívej jak chodíš oblečený!" Dodal, čímž Nejiho dokonale zmátl.
"Co je na mém oblečení špatné? Mám uniformu jako všichni ostatní!" zeptal se ukřivděně.
"No právě, jenže podívej jak-všechny knoflíčky zapnuté, sako taky, perfektně uvázaná kravata a taky ta čelenka-proč si někdy jen tak nerozpustíš vlasy?"
Pohodil Lee rukama.
"Aby se všichni pokochali tou jizvou, co mám na čele?" Zasyčel zlobně Neji a Lee sklopil pohled.
"Promiň, to s tou čelenkou…blbej nápad."
"No jo, ale v čem by mi pomohlo, kdybych si sundal košili a rozepl si košili?" Vrátil se Neji k předchozímu tématu, čímž druhého dosti překvapil.
"Byl bys sexy!" Vykřikl Lee, až se za nimi pár lidí v jídelně otočilo a Neji ho za to zpražil dosti nevybíravým pohledem.
"Hm, ale i tak, bylo by to zbytečné." Povzdychl si potom hnědovlasý.
"A to proč?" Nechápal Lee.
"Jen velmi málo lidí je schopno riskovat tím, že se vyspí se synem ředitel školy-který má navíc oči všude." Povzdychl si.
"To je fakt, ale já bych o jednom věděl." Protáhl Lee a spiklenecky mrkl na chlapce proti němu, který pozvedl obočí.
"A kdo je to za blázna?" Otázal se.
"Koukni támhle." Pokynul černovlasý na nedaleký stůl a hnědovlásek tam stočil pohled.
U něj seděli celkem tři lidi-nechvalně známí a zřejmě nejoblíbenější
gauneři
téhle školy. Temari, Kankuro a Gaara. No, Temari se vylučovala sama o sobě, byla totiž holka. Kankuro byl zase 100% heterosexuální (aspoň se zatím vědělo jen o jeho partnerech něžného pohlaví), takže zbýval Gaara. Výbušný kluk, který často seděl stranou od svých přátel, protože nesnesl ani je, o něm se všeobecně vědělo, že mu je celkem jedno, s kým do postele jde, ale musel to být vážně kus. A tak vysoké mínění o sobě zase Neji neměl.
"Nemyslíš doufám Gaaru?" Zeptal se Neji a pro jistotu ztišil hlas.
"Přesně," zazubil se Lee," Sabaku no Gaara!"
"Do toho nejdu!" Odmítl okamžitě.
"Nelíbí se ti snad?" Podivil se Lee.
"O to nejde, je hezký." Připustil Neji.
"Jde spíš o to, že já bych se nelíbil jemu." Pokrčil rameny s předstíraným nezájmem dlouhovlasý.
"Nesmysl, moc se podceňuješ, prostě tam běž a něco mu naznač, připoj se k nim, párkrát se předkloň, ukaž zadek, zamávej řasama a máš ho!" Ukázal Lee palec nahoru.
"Nejsem žádá holka, abych na někoho mával řasama!To by nevyšlo!" namítl okamžitě Neji s myšlenkou, že se jeho kamarád zbláznil.
"A to proč?" Podivil se Lee.
"Proto!" Odsekl Neji, podíval se na hodinky na zápěstí a zakroutil hlavou.
"Stejnak, už musíme jít." Zvedl svůj podnos a chystal se k odchodu.
"A příště?" Nenechal se odbýt Lee.
"Možná…" Odvětil dlouhovlasý a už se proplétal davem lidí pryč.
Když se nechce Mohamedovi k hoře, tak hold mu trošku pomůžeme!

Červenovlasý kluk, sedící v poslední lavici skoro usínal nudou, když mu na lavici přistál papírek. Poslední dobou si toho moc neužil. Tedy, vlastně si moc neužil. Prostě nemohl najít žádného přijatelného partnera a to i přesto, že se mu nestydatě nabízela půlka školy. Jenže ho musel prvně někdo zaujmout, než by se s ním spustil a to byl ten problém.
Každopádně se celkem lekl, když na lavici přistálo to psaníčko. Z počátku ho chtěl vyhodit, byl si téměř jist, že je to zase nějaká nudná blbka, co si myslí, že má u něho šanci. Nakonec ho ale přemohla zvědavost a papírek rozevřel. Tohle písmo nebylo dívčí a bylo zřejmě pečlivě napsáno s rozvahou, na kluka neobvyklé. Stálo tam: Chci se zbavit panictví, nechceš mi pomoct? Neji H. Už jen to pomyšlení, že by byl zrovna on chlapcův první, ho vzrušilo. Rozhlédl se po třídě, ze které to někdo musel poslat. Věděl, že Neji Hyuga je syn ředitele-panovali
o něm zvěsti , že je uzavřený a podivínský šprt. Ale tohle psaníčko vypadalo, že má i jinou stránku. Ovšem Gaara si za boha nemohl vzpomenout, jak ten Neji vypadá. Což ho v tuhle chvíli nehorázně mrzelo.
"Neji! Jsem překvapena, že dnes ani vy nedáváte v mé hodině pozor, pojďte prosím k tabuli!" Ozvalo se přesně v pravou chvíli a hnědovlasý kluk, který se doteď bavil s kamarádkou, se pomalu vydal k tabuli a ani si nevšil, že je přitom pozorován.
Gaara totiž pozoroval každý jeho krok, ladné vlnění boků, bledé ručky, když vzaly do rukou křídu, pěkné pozadí, když mu křída spadla a on se pro ni sehl. Ta elegance, se kterou vše dělal-pro muže až nevhodná. Ta hezká tvářička, dlouhé lesklé vlasy. Gaara cítil vzrušení, jakou ž dlouho ne. Smyslně si olízl rty, aniž by si všiml, že i ho někdo pozoruje.
Lee se musel usmát.
"Jaký jsem to pašák!"
Pochválil se….bohužel v trochu větších decibelech. "Lee! Co si to dovoluješ vyřvávat v mých hodinách! Pojď pomoct Nejimu vypočítat ten příklad!"
Vyzvala ho učitelka s nasupenou tváří.
"A nemohl bych radši zůstat po škole s Gaiem senseiem?" Navrhl Lee s patrnou nadějí v hlase.
Nejiho tváře, který si ihned uvědomil, co by asi tak s Gaiem měl Lee za trest, dostaly zelený nádech. Doufám, že se nepobliju! Pomyslel si Neji.
"Ne!" Zavrhla mezitím učitelku Leeův nápad.
"ÁÁÁÁÁÁch jo………………"


"Já tam nejdu!" Zaprotestoval hnědovlasý a už se chystal dopnout si knoflíčky u košile a skončit tím to divadlo, ale Lee ho nenechal.
Chytnul jeho ruce v pohybu a podíval se mu do bělobných očí.
"A proč? Vypadáš skvěle!" Ohodnotil ho Lee.
"Protože sedí sám, což znamená, že má zase špatnou náladu a víš jak to většinou končí-odvážlivec co se s ním začne bavit skončí na jednotce intenzivní péče!" Odůvodnil to Neji a upřel zrak na červenovlasého chlapce-Sabaku no Gaaru-a přemýšlel, že se vážně nechal od Leea ukecat k tomu, že si půjde za Gaarou sednout a pokusí se ho..svést. To byl hoodně nemožnej plán. Nebo si to Neji aspoň myslel.
"Ale myslím, že takový rozptýlení mu náladu nezkazí-kdyby něco prostě zdrhneš!" Zatvářil se Lee přesvědčivě.
"Tak..já teda jdu." Fňukl Neji a odhodlaně vykročil směr Gaara.
Jeho kamarádovi se to ale zdálo moc zpomalené a tak do něj pro jistotu strčil tak, že se Neji zastavil až těsně před stolem, kde seděl červenovlasý.
Chvíli na něj jen civěl, než si dodal odvahy a promluvil.
"Můžu si přisednout?" Snažil se, aby jeho hlas zněl normálně, aby nebylo poznat jak je nervózní, ale moc se mu to nepodařilo.
Gaara, který se dnes velmi špatně vyspal, kvůli opakujícím se nočním můrám, zvedl pomalu a trhaně hlavu. Chystal se nezvaného společníka-ať už to bude kdokoli-pěkně mile a zdvořile (hahaha) vyprovodit. Ale když spatřil hnědovlasého chlapce, s vlasy svázanými modrou čelenou, v rozepnuté košili, jak se nervózně ošívá, ihned v něm poznal adresáta toho dopisu co ho tak nežhavil. A zjistil, že má vlastně chuť si pohrát.
"Beze všeho." Kývl s nepatrným úsměvem a nekalím leskem v očích.
Neji překvapeně vyvalil oči, čekal něco typu: Vypadni a hezky rychle! Vlastně si byl jistý, že se vrátí se staženým ocasem za Leeem a pěkně ho za ten nápad zmlátí. Ale Gaara najednou vypadal až podezřele mile. Nakonec ale Neji usoudil, že stáním se sice od Gaary udrží v bezpečné vzdálenosti, zato bude vypadat jako trotl. Risknul to tedy a opatrně se posadil, přímo naproti němu. Ovšem v tu chvíli se na něj upřely dva obrovské světlé smaragdy. Gaara ho provrtával pohledem. A Neji zrudl.
Gaara musel uznat, že ten kluk je kus, divil se sám sobě, že si ho ještě nevšiml. Musel být slepý. A byl vážně rád, že projevil iniciativu on sám. Ovšem teď vypadal, že ani neví, co to slovo znamená. Na tvářích se mu rýsovala-mimochodem velmi slušivá-červeň a před Gaarovým zrakem klopil oči.
"Hmm, máš nějaký důvod, proč jsi mě poctil návštěvou? Syn ředitele a vynikající student a já, vyhlášený grázl..To musíš mít na srdci něco důležitého?"  
Gaara samozřejmě věděl o co Nejimu jde, ale hodlal si ho vychutnat. Pobaveně se ušklíbl nad čím dál znatelnější červení v jeho tváři.
"N-no,j-já.." Zakoktal se dlouhovlasý.
"Nebo máš něco důležitého," Gaarova noha se začal pomalu třít o tu Nejiho,"v kalhotách?"
Neji si dodal odvahy. Bylo to příjemné a on jen potichu zavrněl.
"Tam spíš." Odvětil a cítil, jak špička Gaarovi nohy přejíždí po jeho stehně.
Polk tak hlasitě, že to muselo být slyšet pře celou jídelnu a Gaara se potěšeně usmál.
"Tak…co s tím uděláme?"Olízl si Gaara rty a provokativně sjel nohou až do rozkroku kde mírně zatlačil.
"C.cokoli." Zakoktal se Neji, aniž by věděl, co říká.
"Takže...kdybych teď odešel na záchody a zavřel se hned v první kabince, následoval by jsi mě?"
"Jasně..tedy ano." Zrudl krvavě Neji, který ani neočekával, že vše půjde tak snadno.
Gaara se usmál, zvedl se a odešel. Neji se snažil počkat dost dlouho a zároveň zahnat ty pochybnosti, co mu jako červy nahlodávali jeho rozhodnutí. Už jsi došel tak daleko, teď přece nezdrhneš! Přesvědčoval se a po chvíli vyrazil za starším rudovlasým chlapcem.
Vešel na záchody a prvně se opatrně rozhlídl, jestli tam někdo není. Nikoho ale neviděl, tak opatrně otevřel dveře první kabinky a v tu chvíli ho dovnitř vtáhly dvě silné paže. Byl přitisknut na stěnu a než se nadál, na jeho ústech byli cizí. Gaarovy. A chutnaly příjemně.
Jejich jazyky hrály nejprve jemnou hru, téměř mileneckou, postupně ale polibek nabýval na intenzitě a už bylo znatelně jasné, kdo je z nich zkušenější. Odtrhli se od sebe teprve, když jim pomalu doházel vzduch
"Chutnáš nádherně.." Podotkl Gaara a olízl Nejiho čelist po straně svým jazykem.
"Nech mě tě ochutnat." Zavrněl, když zpozoroval, jak se Neji celý klepe.
Nebyla to ale prosba. Udělal by to, i kdyby mu to Neji nedovolil. Možná to věděli oba.
"Celého." Zašeptal a znova se vpil do jeho rtů a mezitím začal dlouhovlasému rozepínat košili.
Ten roztouženě zavzdychal, když se jeho ztuhlých bradavek dotkl ten božský jazyk. Nemohl nic dělat-celkově si připadal, jako hadrová panenka. S každým dalším dotykem Gaarova jazyku cítil, jak jeho vzrušení stoupá.
A to byl teprve začátek. V momentě, kdy se Gaara dotkl pásku jeho kalhot, které následně stáhl až ke kotníkům a dotkl se přes látku boxerek Nejiho vzrušeného údu, sebou Neji cukl. Ani sám nevěděl, jestli vzrušením, nebo strachem. Každopádně Gaara ho nepustil, ještě pevněji sevřel jeho boky jako lovec, chytající do pasti bezmocnou kořist. Ale upřímně řečeno, Neji nebyl zas tak bezmocný. Mohl mu dát z výšky ránu do hlav a utéct, kdyby chtěl-ale on nechtěl.
"Ššš, neboj.." Utěšoval ho Gaara polohlasem, mezitím co mu stahoval i to poslední, co Nejimu zbylo na dolní části těla.
"Nemáš se za co stydět…" Podotkl jen tak mimochodem, než vzal Nejiho chloubu do úst.
Ten se chtěl prvně ohradit, ale když jeho penis pohltilo to příjemné vlhko, nezmohl se na nic jiného než sténání. Nikdy nic podobného nezažil. Potřeboval se rukama rychle něčeho chytnout a nakonec zvolil Gaarovy věčně rozčepýřené rudé vlasy.
Stačilo, aby si s ním Gaara pár chvil hrál ústy a dopomáhal si rukou, kterou mnul Nejiho varlata, aby Neji bouřlivě vyvrcholil, kousaje se přitom do ruky, dusíc v sobě jak steny, tak jméno svého chvilkového milence. Gaara se spokojeným výrazem na tváři vše spolykal a natáhl Nejimu jak spodní prádlo, tak kalhoty. Dokonce si dal tu práci, aby mu zapnul pásek.
Neji na ně po celou dobu vyjeveně hleděl. Byl zklamaný (i když to bylo boží, to nejlepší co zažil) čekal víc. Bál se toho, ale proto všechno to dělal. A teď….nic.
"To bylo..všechno?" Zeptal se s rudými tvářemi, nevěříc, že doopravdy vypustil takovou otázku s pusy.
"Ne, to zdaleka nebylo všechno."
Usmál se Gaara a další otázku vycházející z Nejiho rtů zapudil tím, že je prudce políbil.
"Nechci, abych si takového andělíčka-navíc ještě nepošpiněného-vzal tady, na záchodě a ve spěchu. Doma si to pořádně užiju, až ke mně..přijdeš." Poslední slovo zašeptal Nejimu do ucha a jemně je skousl, potom mu podal papírek s adresou a šibalsky se usmál.
Vážně, vážně se moc těšil na večer. Stejně jako Neji, kterému v hlavě ležela ovšem ještě jedna otázka.
"Jak víš že jsem..No, že jsem to ještě nedělal?"
To to na mě jde tak vidět?
"Poslal jsi mi přeci tohle, ne?" Pozvedl Gaara udiveně obočí a podal mu papírek s Nejiho vzkazem.
Ten, když si ho přečetl, zrudnul studem i zlostí.
"Leeeeeeeee!" Zaječel jako smyslů zbavený.
"Ano?" Ozvalo se z vedlejší kabinky a jak Gaara,tak Neji vykulily oči.
"Zabijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tě!"
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Na co mám napsat jednorázovku?

Monochrome Factor 47.5% (29)
Bleach 27.9% (17)
Death Note 24.6% (15)

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 8. dubna 2010 v 19:25 | Reagovat

tak tohle bylo něco a ten konec mě naprosto odrovnal:D

2 noriuke kai sairo noriuke kai sairo | 9. dubna 2010 v 11:20 | Reagovat

pooočkat...já se musím nejdřív trošku vzpamatovat...taak doufám že budu schopná dát dohromady kloudnou větu...no asi ne...tak v heslech:paráááda...super...úžasně fantastická povídka!!!!!

3 verasi verasi | Web | 9. dubna 2010 v 19:01 | Reagovat

Moc děkuji :)

4 Sajuri Sajuri | Web | 13. dubna 2010 v 14:05 | Reagovat

oooo...... nádhera... tady by se mi pokracko taky velmi libilo *ďábelský smích* :D:D ....fantasticky vymysleny ;-)

5 Lilith-sama Lilith-sama | 16. května 2010 v 20:19 | Reagovat

Priznám sa ti, že páriky kde neúčinkuje Naruto, Sasu, alebo Itachi, Deidara, Sasori a tak veľmi nečítam. Ale som si povedala, že keď som tu už ten prvý deň, že si to prečítam. Však čo sa stane, nie? No tak stalo sa to, že som sa na konci len tak "trochu" váľa na zemi smiechom. Pri čom ma ten smiech chytil už pri tých "poznámočkách" typu: -postiženec; "Nesmysl, moc se podceňuješ, prostě tam běž a něco mu naznač, připoj se k nim, párkrát se předkloň, ukaž zadek, zamávej řasama a máš ho!"- a potom samozrejme tie scénky v jedálni. No čo dodať? Asi len toľko, že sa mi to veľmi veľmi ale že vážne veľmi páčilo.

6 Luella Luella | Web | 17. července 2010 v 21:39 | Reagovat

To mě chceš jako zabít nebo co???....málem jsem se zadrhla žvíkačkou a rozbila si držku o roh stolu,jak jsem se řechtala....ten konec byl naprosto dokonalý!!!!...úžasná povídka XD

7 Liu-chan Liu-chan | 29. července 2010 v 15:59 | Reagovat

Nejlepší bylo to o Mohamedovi a hoře a ten konec:). Lee dohazovač:)))))

8 May Darrellová May Darrellová | Web | 8. srpna 2010 v 22:07 | Reagovat

Hej! Tak ten konec byl naprosto dokonalý, vlastně celá povídka je dokonalá! ^^ Opravdu se ti povedla... ^^

9 Kia Kia | Web | 17. dubna 2012 v 21:55 | Reagovat

Tak to bylo super, to chce pokráčko u Gaary doma :D

10 Chňá Chňá | 22. ledna 2013 v 18:28 | Reagovat

To chce pokráčko! Ináč, ten konec mě odrovnal xD...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama