Květen 2010

Kočka - 3)kapitola

31. května 2010 v 18:58 | verasi |  Kočka
Tak sem dopsala kapču ke Kočce (doufám, že jste nezapomněli!), která mi v compu ležela už pěkných pár dní :). Tak vám ji sem dávám a moc bych za to chtěla, aby jste mi zítra první hodinu drželi palce. Fyzika :( Kazí mi moji věčně optimisticky pervezně psychopatickou náladu XD. Tak mi plosím držte palce :) 

3) Lovec


Neit si z celé školy pamatoval pouze tu část s polibkem, zbytek se mu slil v jedno. Vzteklí učitelé, když celou dobu nepokrytě nedával pozor a vzápětí ohromení, protože se jim nepodařilo dát mu otázku, kterou by nezodpověděl. A přítomnost lovce. Ten šmejd byl pořád kousek za ním, jako jeho stín. Skoro čekal, že ho bude po škole doprovázet až do jeho nového domu, ale nestalo se tak. Takže po rozloučení s Rafem (při kterém mu chytl, políbil ruku a poté sledoval to roztomilé rudnutí jeho tvářiček) vydal na svou novou adresu sám.

Narozeninová povídka pro Terkic!

31. května 2010 v 8:00 | verasi |  FF-Naruto

Narozeninová povídka pro Terkic!

!!Happy  Birthday Terkic!!!

Narozeniny

"Když..já ho tak moc miluju." Pronesla pohledná blondýnka už asi po 150té tu samou větu.
"Tak mu to řekni." Poradil jí její nejlepší přítel s nepřítomným výrazem, ale tak on se tvářil vždycky.
Vypadalo to, jako by ho mnohem víc než blondýnčiny vzlyky zajímala obloha před ním. Ležel na střeše jedné z nejlepších soukromých škol ve městě a vedle něj, opřená a rozviklané zábradlí seděla Ino. Jeho nejlepší kamarádka už od školky. Neobyčejně pěkná blondýnka, s nebesky modrýma očima, o kterou se zajímalo plno kluků, ale ten, pro kterého měla oči na, ten si jí absolutně nevšímal. Sasuke
Uchiha, hvězda školy a kterou se zajímali i dívky z vyšších ročníků, on ovšem všechny s kamennou tváří a výsměšnými poznámkami odmítal. Shikamaru si často říkal, co na něm ty holky vidí. Ale musel uznat, že když se pořádně zadíval, pochopil. Jako by to ani nebyl člověk, ale socha nějakého italského mistra s tváří andělů. A srdcem démona..

Jsem..(v temných místech)

30. května 2010 v 10:26 | verasi
Takže...jsem v pr*eli. Blíží se konec roku a já teď musím splašeně všechno vylepšovat a to ještě odjíždím na dovolenou (což brzy přibyde v oficiálním článku o mojí nepřítomnosti). Takže do zítřka se musím naučit kupu chemie, do pozítřka fyziku (příklady *tříská hlavou o stůl* a teorii). A jestli mi dá učitelka 4 s matiky, tak se zabiju...*a to myslím zcela vážně*. A pokud se nezabiju já, dobije mě fotr.
Takže se budu (m)učit a (m)učit a (m)učit. Což znamená, že něco nového na blog přibude tak v úterý, ve středu.
Akorát sem možná hodím povídku Terkic k narozeninám. (Gratuluji k zítřejším narozeninám! Huuu!)
PS-Učit by se nebylo tak těžký, kdybych celý den nemyslela na takové věci.... jako je yaoi,yaoi,yaoi
Já

FBI:Andělé a policajti - 2)První setkání

27. května 2010 v 14:33 | verasi |  FBI: Andělé a policajti (Naruto)
Přináším vám pokračování FBI. Psala jsem ho už včera večer, ale těsně před koncem (a těsně před půlnocí) jsem byla vyhozená z compu. Když jsem to psala, vážně jsem se u toho bavila, ale když jsem to pak po sobě četla, už se mi to tak nezdálo. Je v tom hodně zmatku a ironie. Ale co jiného čekat od prvního setkání Naruta a Saukeho, že? XD Vlastně jsem čekala, že si někdo už v první kapitole všimne, že tam naznačuju, že Sasuke má jisté pohybové omezení. Takže kdo si všiml, tomu už to asi došlo a ten kdo ne, pro toho to bude překvápko :). Další díl bude mít název: Křest.

První setkání

Natáhl na sebe hnědo-červené uplé kalhoty a místo pásku měl nachystaný bílý šátek. Obyčejnou bílou košili s černým sakem vystřídalo bíle průsvitné triko a červená vestička. Boty si naštěstí mohl nechat svoje-obyčejné značně okopané tenisky (které chtěl Iruka jakožto správná žena v domácnosti v uklízecím záchvatu vyhodit, ale Naruto je statečně uchránil), které měl už dva roky a pořád dobře sloužili (s čímž by Iruka nesouhlasil).
Pohled mu sklouzl na jedny z posledních součástek jeho převleku za placeného společníka. Jak to včera Tsunade-když tuhle práci přijal-nazvala. V šatně, na lavici zbyla už akorát jakási chlupatá věc, kterou Naruto při bližším ohledání identifikoval jako paruku. To, že si jí poprvé nasadil špatně, poznal podle toho, že místo strohé šatny v budově FBI viděl jen cosi hnědého, čili prameny svých nových vlasů. Na druhý pokus to naštěstí vyšlo a zbývala tedy už jen poslední část převleku. Naruto si vzpomněl, co mu Kakashi říkal, když mu ho podával:
"U kohokoli jiného by to nebylo nutné, ale tvoje oči jsou na tobě to nejvýraznější, každý by je na tobě hned poznal!"

FF Pokemon-Prohra, nebo výhra?

26. května 2010 v 9:58 | verasi |  FF-zbylé anime
Ohaio! Přináším vám sem jednorázovku na anime (!!) Pokemomon (!!)-Prohra, nebo výhra? aneb co se stane když jedna pomatená holčina uslyší po X letech úvodní znělku tohoto seriálu a najde v koutě knihovny zaprášenou příručku s názvem: Chyťte je všechny! Zkrátka jsem z milého anime pro děti udělala solidní prasárnu a z Garyho (k Aschově radosti) úchyla! Takže myslím, že ani těm, co toto anime nemají rádi neuškodí si to přečíst XD. Zvlášť když k tomu má úchylná maličkost plánuje ještě pokráčko XD Takže budu ráda kdy si to aspoň někdo přečte!
Upozornění: Lehčí yaoi, dalo by se říct jen hromadné uspokojení. Dále v originální verzi Pokemonu je Asch Satoshi, ale já se rozhodla pro rozšířenější Asch Ketchum. To jen kdybych se někde v povídce sekla a napsala pro mě známější Satoshi  XD

Prohra, nebo výhra?

Asch byl opřený jeden z vysokých stromů, kterými se to tady v lese jen hemžilo. Měl zavřené oči, jednou rukou objímal Pikachu a druhou měl volně položenou v trávě. Užíval si ticho a klid, které panovalo, když se jeho přátelé věčně nehandrkovali o hlouposti. Bylo jim 17, ale stále se chovali jako by jim bylo 10. Ale Asch věděl, že to samé platí i pro něj. Přesto si chvíli klidu, ticha a jemného ševelení větru, popřípadě spokojeného mručení žlutého pokemona vedle něj, užíval. Brok a Misty odešli před pár minutami, protože Brok zjistil, že nedaleko odtud je jeden pokemon, o kterém zatím nemá žádné chovné poznámky a jelikož byl vodní podstaty, Misty se přidala. On sám chtěl jít ze začátku taky, ale potom se rozhodl si s Pikachu odpočinout a na přátele počkat. A nakonec byl zato rád.
Ovšem jen do té doby, než uslyšel tiché ale přesto důrazné slova, která byla pronesena pár metrů od něj.
"Vyzývám tě na zápas!"

Ona...je on? - 4)kapitola (2/2)

24. května 2010 v 17:59 | verasi |  Ona...je on?
Zdravím....a zuřím.
Jsem nemocná, zase. Zánět horních cest dýchacích. Já jsem nemocná prostě pořád. Sotva přejde chřipka, je tu něco jiného. Jediné, co mě utěšuje, je, že i když jsem nemocná nemusím ležet a můžu být na compu.Takže se aspoň můžu plně věnovat povídkám. Ale čím víc se jím věnuji, tím víc magořím. Napadá mě totiž jednorázovka (shounen ai jak jinak) a to na anime Pokemon! Říkám že magořím!
Upozornění: Tato kapitola je i když se to někomu nemusí zdát, trochu drsnější. Jsou v ní prvky sado-maso a trochu zuboženého těla. Opět nedávám věkovou hranici, ale prosím, zvažte jestli chcete číst dál!

4) kapitola

(2/2)

Kelan

Tohle se může stát jenom mě. Ne, může není to správné slovo-musí. Kolikrát jsem si za tu dobu co sem tady neslušně řečeno vyhonil? Dvakrát. Jednou když jsem omylem v televizi přepnul na pánský striptýz a podruhé ve svém kabinetě na záchodech s porno časopisem v rukou. Byl zrovna čas na večeři-což uznávám, není zrovna nejvhodnější doba, ale zase všichni bývají na obědech, takže jsem počítal s tím, že mi to projde.

Barvení a speciální jutsu

22. května 2010 v 22:40 | verasi |  FF-Naruto
Konichiwa!Chtěla jsem vám tu něco přidat a tak jsem zplodila tohle.  Je to jen taková rychlovka pro zasmání, která vznikla na základě mého úchylného rozhovoru s kámoškama a mým dvojčátkem :-* Děj v tom nehledejte, prostě jen Narutova pokročilá demence

Barvení a speciální jutsu

Hele, víte co by mě zajímalo?" Prolomil Naruto ticho, které panovala při čekání na jistého Sensei , který s oblibou vyžadoval po svých svěřencích, aby vstávali v nekřesťanské hodiny a sám se ráčil dostavit o pár hodin později s neuvěřitelnou výmluvou (které většinou věřil jedině blonďáček).
Růžovovlasá dívka, kterou svou otázkou vyrušil ze snění, zvedla naštvaně hlavu. Právě měla živě před očima sebe, v dlouhých růžových šatech s vlečkou, jak ji její nový manžel (s vlasy a očima barvy černočerné noci) přenáší přes práh jejich nového domu a dává ji polibek jako zahájení jejich svatební noci. Která by měla být pořádně dlouhá......a dlouhá.....a dlouhá....

Bleach yaoi

21. května 2010 v 15:56 | verasi |  Galerie-BoyxBoy

Bleach yaoi

Nějak se mi moc nechce psát...Tedy vlastně chce, ale zas úplně něco jiného než mám rozepsané. Vlastně kromě FBI, které je už zveřejněné, jsem postoupila akorát s Kuroshitsuji a to proto, že jsem poprosila jednu kolegyni o pomoc (obě Kuros milujeme). Mám v hlavě rovněž Ona..je on? a něco úplně nového. Ale asi začnu psát druhou kapču k FBI, protože to mám promyšlené, než to zapomenu :). Takže vám tady dám aspoň nějaké ty obrázky a to na na anime Bleach :D Hezké koukání :-*

......

FBI:Andělé a policajti - 1)Nový případ

18. května 2010 v 16:46 | verasi |  FBI: Andělé a policajti (Naruto)
Tuhle kapitolovku jsem původně ani neplánovala. Vlastně jsem si myslela, že na Naruta budu psát jen jednorázovky. Ale o tenhle nápad jsem se s vámi prostě musela podělit! Nevím, jak k tomu budou přibývat kapitoly, ale děj mám víceméně vymyšlený. Jen jedna věc mi brání v tom, abych mohla volně psát: škola. Pracně jsem se učila ptáky (a to v zcela neperverzním významu), takže jestli budu zítra zkoušená s chemie, na kterou nemám v hlavě místo, jdu se odstřelit.
Verasi :)

1)Nový případ

Blonďatý mladík nespěchal a to i přesto, že už měl 10 minut zpoždění. Už 10 minut měl být v práci. Uchechtl se. Věděl, že by mohl jít ještě pomaleji a přijít klidně až za půl hodiny a nic by se nestalo. Jeho šéf, ten, který by ho měl kontrolovat, ten totiž do práce chodil pravidelně až s dvou hodinovým zpožděním.
A rozlícenou Tsunade, které Naruto ( blonďatý mladík)s oblibou přezdíval-avšak pouze v duchu, jelikož věděl, co by se stalo kdyby to řekl nahlas-prsatá babča si udobřil lahví nějakého značkového chlastu.
Občas měl pocit, že místo v FBI pracuje v blázinci. A to doslova. Ale nikdy by svou neopustil, na to příliš tvrdě dřel, příliš času věnoval učení, aby se dostal na prestižní policejní školu, příliš času trávil v posilovně, nebo na střelnici. A řečeno kolem a kolem, nebylo nic hezčího než se dívat do pokořeného a zmláceného obličeje nějakého úchyla, který se chvíli předtím pokusil znásilnit 12tiletou holku. Navíc, lidé z práce mu nenávratně přirostli k srdci.
To proto, že s nimi neustále nasazoval život a někdy byl jeho život v rukou jeho spolupracovníků. A docela často i v rukou jeho nadřízeného, opozdilce s vlasy bílými jako sníh. Ale v takových chvílích mu bezmezně věřil.

Ochutnávky

16. května 2010 v 20:30 | verasi |  Informace o blogu

!!!Ochutnávky!!!

Takže rozhodla jsem se vám tady dát ochutnávky všeho, na čem zatím pracuju.
Ten, kdo se nechce připravit o překvapení ať nečte, ale upozorňuji, že ochutnávka nebude obsahovat nic moc důležitého. 
Aspoň budete vědět na co se máte těšit
....a taky že něco dělám.


Bleach FF-Chtíč (možná ten název ještě pozměním)

"Děkuji Ichido, aspoň někdo projevil tolik rozumu, aby to za mě vzal!" Spokojeně se usmála.
Ale nebyla jediná, kdo byl právě nad míru spokojen. I mladík, s vlasy barvy pomerančů se tvářil spokojeně. Propaloval modrovlasého pohledem, který stejnak nakonec sklouzl k jeho malému pevnému pozadí. Sice měl na odpoledne jiné plány, ale právě se mu naskytla dobrá příležitost k skvělému a nezávaznému sexu s modrovlasým Quincy .
Už dlouho si spolu neužili, možná proto, že ani jeden z nich nechtěl přijít za tím druhým a říct mu co chce. Ichigo věděl, že je tu dost lidí, kteří by ho uspokojili s radostí, ale nikdo to neuměl tak dobře jako Ichida. S ním sdílel jednu podstatnou věc: zálibu v tvrdém a nespoutaném sexu.

Naruto FF-To ta vůně...(pokračování Příště neutečeš!)


Sasuke Uchiha

15. května 2010 v 10:45 | verasi |  FF-Naruto
Smutné, zmatené, napsané více méně v depresi. Ale i tak doufám, že se bude líbit.

Sasuke Uchiha

Muž, možná ještě chlapec otevřel zrezivělou branku. Opatrně ji zavřel a proplétal se mezi ostatními hroby. Ve větru vláli jeho blond vlasy po ramena a na jeho tváři se zračil úsměv. Avšak z jeho očí-modrých jako nebe-ztékaly jemné pramínky slz. Nebo to byly kapky deště padající z oblohy? Nevím. A možná to nevěděl asi on sám.

Oči modré,
smutkem zakalené.
Uběhlo tolik času,
neuslyším více Tvého hlasu.


Vracím se :D

13. května 2010 v 16:02 | verity |  Informace o blogu
Ahojky, je mi vážně líto že nic nepřibylo.Nebyla jsem nemocná celou dobu, ale 2krát krátce za sebou. Tomu se říká chřipka léčená za pochodu. Ted už je to až na tuberácký kašel a slzící oči ok, takže hooodně brzy něco přibude :-*

ichi/ichi
Ichigo a Ichida...můj oblíbený pár z Bleach, ale je jich víc :D