FBI:Andělé a policajti - 2)První setkání

27. května 2010 v 14:33 | verasi |  FBI: Andělé a policajti (Naruto)
Přináším vám pokračování FBI. Psala jsem ho už včera večer, ale těsně před koncem (a těsně před půlnocí) jsem byla vyhozená z compu. Když jsem to psala, vážně jsem se u toho bavila, ale když jsem to pak po sobě četla, už se mi to tak nezdálo. Je v tom hodně zmatku a ironie. Ale co jiného čekat od prvního setkání Naruta a Saukeho, že? XD Vlastně jsem čekala, že si někdo už v první kapitole všimne, že tam naznačuju, že Sasuke má jisté pohybové omezení. Takže kdo si všiml, tomu už to asi došlo a ten kdo ne, pro toho to bude překvápko :). Další díl bude mít název: Křest.

První setkání

Natáhl na sebe hnědo-červené uplé kalhoty a místo pásku měl nachystaný bílý šátek. Obyčejnou bílou košili s černým sakem vystřídalo bíle průsvitné triko a červená vestička. Boty si naštěstí mohl nechat svoje-obyčejné značně okopané tenisky (které chtěl Iruka jakožto správná žena v domácnosti v uklízecím záchvatu vyhodit, ale Naruto je statečně uchránil), které měl už dva roky a pořád dobře sloužili (s čímž by Iruka nesouhlasil).
Pohled mu sklouzl na jedny z posledních součástek jeho převleku za placeného společníka. Jak to včera Tsunade-když tuhle práci přijal-nazvala. V šatně, na lavici zbyla už akorát jakási chlupatá věc, kterou Naruto při bližším ohledání identifikoval jako paruku. To, že si jí poprvé nasadil špatně, poznal podle toho, že místo strohé šatny v budově FBI viděl jen cosi hnědého, čili prameny svých nových vlasů. Na druhý pokus to naštěstí vyšlo a zbývala tedy už jen poslední část převleku. Naruto si vzpomněl, co mu Kakashi říkal, když mu ho podával:
"U kohokoli jiného by to nebylo nutné, ale tvoje oči jsou na tobě to nejvýraznější, každý by je na tobě hned poznal!"

Naruto při té vzpomínce zakroutil hlavou. Věděl, že oči, tvář i většinu ze sebe celého zdědil po otci a byl na to pyšný. Ale i on musel uznat, že jeho oči jsou poněkud výraznější. Se vší opatrností si tedy do očí nasadil hnědé kontaktní čočky. Teprve potom přešel k zrcadlu, aby se zhodnotil a už při prvním pohledu musel uznat, že tenhle kluk má s dosavadním Narutem společný snad jen úsměv. Ještě jednou se před zrcadlem důkladně prohlédl, než se nadechl a sám sobě popřál hodně štěstí. Něco mu říkalo, že ho bude potřebovat. Vždyť tohle byla první schůzka s člověkem, který podle všeho musí být velmi inteligentní, když dokáže podvádět někoho jako je Angels.
Sasuke Uchiha.
Už jen to příjmení. Dalo by se říct, že bylo mezi policisty legendou, takže se mu ani nedivil, že si ho přeměnil na Black. Zachvěl se. Byl jeho bratr, bratr Itachiho Uchihy, což znamenal, že on byl to legendární dítě, co přežilo. Ale jak se může někomu klidně žít, když ví, že někdo, kdo vyvraždil celou jeho rodinu, je pořád naživu? Sice ve vězení s nejvyšší ostrahou, ale pořád naživu. On na jeho místě a s jeho nynějším postavením, by tam vletěl a našil mu do hlavy plný zásobník. Zakroutil hlavou, snad aby vyhnal nežádoucí myšlenky, snad aby se zbavil nepříjemného svrbění hlavy, které mu způsobovala paruka. Poté si vzal předem připravenou tašku, ve které měl jen balíček preservativ (ve kterých byl ukrytý velmi malý mikrofon) a pár hraček, aby nebyl nápadný.
Tyhle hračky mu předával Kakashi. Jednu po druhé vytahoval z tašky a vysvětloval, co s nimi. Jako by to nevěděl. Ovšem už když slavnostně vytáhl 20 centimetrovou, útlou a děsivě vyhlížející věc a prohlásil, že je to anální vibrátor, nabrala Narutova tvář nachového odstínu. A to si ještě musel přetrpět venušiny kuličky pro muže, speciální vibrační kolíky na bradavky a různé jiné speciální pomůcky. Korunu tomu všemu Kakshi nasadil, když se ho Naruto zeptal, kde to proboha tak na rychlo sehnal.
"Ale to nemám koupené,"namítl Kakashi,"to mám z domu..."
O Naruta se jen při vzpomínce na to pokoušeli mdloby a pomyšlení na to, že většinu z těch věcí Kakashi zřejmě vyzkoušel nebo dokonce pravidelně používá, mu taky moc nepřidávalo. Značně neuspokojivá byla rovněž představa, že by s ním byl někdo takto úchylný do rodiny. Naštěstí to vypadalo, že Kakashiho snaha o flirtování či snad navázání blízkého vztahu s jeho nevlastním otcem, skončila jen u té snahy. Oddychl si a vyšel ven, kde už na něho zmiňovaný úchyl čekal, aby pro tentokrát sehrál roli taxikáře a dovezl ho před domluvený hotel.
"Já nemít Iruku...." Hvízdl bělovlasý.
"Víte co mi můžete.." Ucedil kysele Naruto a vydal se co nejrychleji z budovy.
"Rád bych, ale jak jsem říkal, mám Iruku." Pronesl Kakashi hraně smutným hlasem.
Naruto se rozhodl ukončit tuto debatu, než ho jeho nadřízený vytočí ještě víc.
"Můžem?" Otázal se proto mírně, když otevíral dveře šedomodrého taxikářského auta.
"Ano, ale Naruto?"
Blonďáček pootočil hlavu, aby na Kakashiho viděl. Jeho hlas zněl nečekaně vážně.
"Dávej na sebe pozor, Iruka by mi nikdy neodpustil, kdyby se ti něco stalo."
Co na to říct? Jen pevněji stiskl okraj dveří.
"Dám."
  */*/*
V jednom z nejluxusnějších hotelů ve městě, ve speciálním a též nejdražším pokoji, který byl plně vybaven pro 4členou rodinu avšak obvykle v něm pobýval pouze jeden člověk, naproti sobě seděli dva muži. Téměř ještě chlapci. Ale něco v jejich ledových očích, něco v jejich bezchybné tváři, nebo snad jen v způsobu jakým drželi sklenici s vínem, vypovídalo o tom, že vše dětské je jim už dávno cizí. První z nich, s vlasy a očima barvy noci, se maličko pousmál. Muž naproti němu byl jeden z mála, v jehož společnosti se cítil uvolněně. Považoval ho za přítele a bude považovat, do té doby, než se červenovlasý dozví, že donáší FBI. V tom případě bude druhému úplně jedno, že jednou z podmínek jejich spolupráce bylo, že Gaara nebude stíhán. Našije mu do hlavy celý zásobník, bez jediného mrknutí, bez jediné slzy. Ale pro teď to byl přítel.
"Překvapuješ mě Gaaro." Sasuke se na muže před sebou zamyšleně zadíval.
"Vážně? Čím?" Gaarův hlas nabyl jakési uvolněnosti, když s černovlasým mluvil, i on si byl vědom toho křehkého přátelství, které bylo předem odsouzeno k záhubě.
"Říkal si, že si s tím klukem jen pohraješ a pak se ho zbavíš. A od té doby co ztratil paměť, uplynula hodně dlouhá doba a ty s ním pořád spíš. Necháváš si ho." Na poslední slovo dal zvlášť důraz.
"Je dobrý." Červenovlasý byl sám o sobě málomluvný, a pokud došlo na pro něj nepříjemnou záležitost, vypáčit z něj i těch pár slov byl nadlidský úkol.
"Dobrý? V sexu, nebo ses snad do něj zamiloval?" I jemu samotnému to znělo absurdně, ale přesto věděl, že Gaara k tomu pošukovi, co nasadila před nedávnem FBI, něco táhne.
"Jedná se pouze o pudovou záležitost, pokud vím," zalesklo se Gaarovi v zelenkavých očích,"ty si taky dopřáváš společnost."
"To ano," souhlasil,"ale naprosto cizí lidi a to pouze na jednu noc. Ty si u sebe necháváš agenta FBI, který ztratil paměť a využíváš ho jako svého milence. Stálého."
"Jak říkáš, ztratil paměť, takže mi od něj nic nehrozí. Nevzpomíná si na ni ze své minulosti a věří, že je jeden z nás." Červenovlasý upil vína.
"A až si vzpomene?" Pozoroval jeho obličej.
"Pak ho zabiju."
 */*/*


Modrošedý taxík zastavil před jedním z největších a nejluxusnějších hotelů ve městě, kde se obvykle ubytovávala pouze smetánka. Z taxíku vystoupil zhruba 20tiletý muž s hnědými vlasy, výrazně a svádivě oblečen, s taškou přes rameno. Ještě než se vydal směr hotel, stáhlo se okýnko na straně řidiče a vykoukla z něj střapatá hlava.
"Hodně štěstí Minato." Oslovil ho Kakashi jeho krycím jménem pro tuto akci.
"Štěstí je lidmi přeceňovaná věc." Zazubil se blonďatý, teď vlastně hnědovlasý a bez jediného ohlédnutí zpět vešel do noblesně vyhlížejícího hotelu.
"Dobrý den," usmál se na sympaticky vypadající recepční," jsem tady jakou soukromý společník pro pan Blacka. Minato. Jistě už o mě víte."
Jakmile žena uslyšela z Narutových úst příjmení Black, její úsměv ztuhl a proměnil se v dobře maskovaný odpor.
"Jistěže, pan Black sice před chvílí odjel i s jistým pánem, ale bylo mi řečeno, že kdyby jste přišel
a on tu ještě nebyl, máte jít dovnitř. Tady,"podala mu klíč,"pokoj 313 stropní patro. Přeji hezký den."
Bylo na ní vidět, že je jen ráda, že má Naruta z krku, když se otočil a odcházel k výtahu. Periferním zrakem viděl, jak se naklání ke kolegyni a něco jí zapáleně šeptá. Pousmál se a stiskl červené tlačítko.
Pár minut ve výtahu a ocitl se v posledním patře toho obrovského hotelu. Pohledem přejížděl čísla na pokojích, 1313 byla ale až na posledním. Opatrně vsunul klíč do zámku. Povolil. Otevřel dveře a pár minut jen tiše zíral na vybavení toho pokoje. Tak bych si chtěl taky někdy žít...Pomyslel si, než konečně vešel dovnitř a posadil se na postel. Měkká, obrovská, jemná. Zrudly mu tváře při pomyšlení, co si teď musí většina lidí myslet, že na ní budou dělat. Ale hlavní aktér pořád chybí. Pomyslel si Naruto hořce a právě v tu chvíli se otevřeli dveře a dovnitř vjel Sasuke Black.
Počkat..vjel? Naruto zíral na zhruba stejně starého muže s krémově bílou pokožkou a tmavými vlasy, oblečeného už od pohledu v drahých věcech, na jeho urostlou hruď a proti tomu velmi hubeně a uboze vypadající nohy. Ten muž, Sasuke, byl na vozíčku. Byl ochrnutý. Nemohl si pomoct a věděl jak je to neslušné, ale on prostě musel zírat. Tohle mu nikdo neřekl, nebyl o tom informovaný.
Černovlasý za sebou zavřel dveře a teprve potom se podíval na mladíka před sebou. Když si všiml jeho zmateného pohledu, koutek jeho úst se vyzdvihl do pokřiveného úsměvu. Chvíli se tiše přeměřovali pohledy, než Naruto otevřel ústa a už se nadechoval ke slovu. Sasuke si ale důrazně přiložil ukazováček na rty. Potom šáhl do kapsy černé sportovní mikiny a vytáhl diktafon. Zmáčkl červené tlačítko a pokojem se začal linout..vzdechy. Sténání a nejasné mručení. Naruto si přímo přikázal nerudnout, ale stejně cítil, jak se mu do tváří line červeň.
Teprve potom Sasuke dojel k jednomu z fialových křesel, vyzdvihl se na rukách a dopravil do něj své tělo. Po celou dobu z něj Naruto nespouštěl udivený pohled. Černovlasý rukou naznačil, aby se hnědovlasý posadil do křesla naproti němu. Teprve když tak učinil, ujal se černovlasý slova.
"Oni ti to neřekli, že?" Jeho hlas byl téměř démonický a dokonale se k jeho zevnějšku hodil.
"Ne." Přiznal Naruto a v duchu Kakashiho proklínal.
A teď jsem za blbečka...Vyčetl z výsměšného pohledu druhého muže.
"A víš vůbec, že máš ode mě přenášet informace, nebo ti ani to neřekli?" Sasuke se ušklíbl.
"Ne, to by mě ani ve snu nenapadlo..." Ironie z Narutova hlasu přímo čišela.
"Nemůžu uvěřit, jakým blbcům svěřuju svůj život."
"Nápodobně."
Sasuke se hnědovláskovým slovům ušklíbl, než se natáhl na stůl pro krabičku cigaret. Jednu si vsunul do úst, vytáhl z kapsy zapalovač, podpálil a labužnicky potáhl. Z úst mu vyšel jemný obláček kouře.
"Jak ti mám říkat?" Otázal se potom.
"Minato."
"A tvé pravé jméno?" Vydržet intenzitu pohledu těch černých očí bylo téměř nemožné.
"Je to nutné?" Narutovi sice nikdo neříkal, aby své pravé jméno neprozradil, přesto se zdráhal.
"Ty víš mé pravé jméno, víš, co dělám a za pár minut ti řeknu, co dělají moji přátelé. A za to všechno tvoje jméno. To je fér, ne?" Natočil mírně hlav a znova potáhl.
"Naruto Uzumaki." Odolal pokušení dodat-Budoucí velitel FBI.
"Hm, takže si ujasníme pár pravidel Minato."
Proč se mnou mluví jak s blbečkem? Zuřil v duchu Naruto a protřel si oči. Kontaktní čočky ho jemně řezaly a způsobovaly, že se mu některé věci jemně rozostřovaly.
"O pravidlech našeho rozhovoru jsem byl informován."
"To byly pravidla FBI, ale teď ti řeknu moje."
Bylo zvláštní, když jim do takto vážného rozhovoru hrála páska se sexuálními projevy. Narutovi zase zrudly líčka a kývnutím hlavy naznačil, že poslouchá.
"Jestli nejsi dobrý herec, nebo si někde pustíš pusu na špacír a oni pojmou podezření, při příští návštěvě tady tě budu čekat s nabitou pistolí." Říkal to chladně a nezaujatě, jako by se bavili o počasí.
A Naruto jeho slovům věřil.
"Pokud nás zradíš, udělám to samé." Zavrčel.
"Dobře. Pak můžeme přejít k mým informacím. Zítra kolem 8 večer se bude na jachtě Lana konat její křest. Bude tam samá velká smetánka a nikdo nepozvaný by se tam neměl dostat. V naprostém utajení se tam však budou domlouvat na těch nejdůležitějších obchodech, křest je jen záminka. Jak jsem ale říkal, bez pozvánky se tam není možno dostat. Já pozvánku samozřejmě mám a i přes mé omezení se čeká, že si sebou přivedu partnera nebo partnerku," Sasuke se ušklíbl nad pokřiveným výrazem druhého,"a jelikož FBI to bude chtít určitě prošťourat zevnitř, budeš mi doprovod dělat ty. Možná sis na posteli všiml toho modrého balíčku, tam je tvé oblečení na zítřek. Sejdeme se zítra o půl 8 tady, k místu nás doveze můj soukromý řidič."
Zhluboka se nadechl a čekal, až hnědovlasý vstřebá veškeré informace.
"Dost informací najednou." Uznal po chvíli.
"Nechceš doufám po mě, abych ti to zopakoval?"
Povytažené obočí a pohrdlivý výraz.
"Chceš na oplátku něco prozradit?" Ignoroval Sasukeho předchozí otázku.
"Klidně."
"Znám tě 10 minut a nejradši bych tě zítra na té jachtě utopil." Zavrčel Naruto podrážděně.
"Nikdy jsem neříkal, že jsem příjemným společníkem." Uchechtl se tmavovlasý a típl cigaretu.
"Nebo člověk co umí udělat dobrý první dojem." Kyselý úšklebek.
"Jakmile člověk uvidí moje nohy," Sasukeho tvář ztvrdla do kamenné masky,"už si svůj názor udělá."
Naruto sklopil pohled a nastala krátká chvíle ticha.
"Já ne." Ozval se po chvíli váhavě.
Kazeta dohrála. Poslední sten a slastný výkřik.
"Pojď sem." Mávl Sasuke rukou na volné místo vedle sebe.
Naruto si ho nedůvěřivě prohlédl.
"Přišel bych za tebou,"utkvěl pohledem na svých nohou,"ale bohužel to nejde."
Hnědovlasý se tedy pomalu zvedl a přesunul se až k němu. Černovlasý poplácal na místo vedle sebe a Naruto se opatrně posadil. Dělilo je od sebe jen pár centimetrů. Sasuke se, se skloněnou hlavou nahnul k jeho krku. Narutovu krční tepnu ovál teplý dech nasáklý vůni cigaretového kouře. Trvalo to jen sekundu, než se Sasuke naklonil a stiskl kůži jeho kru mezi zuby, potom několikrát po raněném místě přejel jazykem. Naruto málem zapomněl dýchat, seděl zkamenělý jako socha.
"To aby když tě někdo uvidí odsud vycházet,"pohladil zarudlé místo rukou,"nepochyboval."
Naruto se mu zadíval do očí. Hořely v nich plamínky hravosti.
"A tohle," přitáhl si Naruta k sobě a spojil jejich rty,"protože mě tak nehorázně lákáš." Zašeptal a pustil ho ze svého sevření.
"To je snad vše co jsem chtěl." Podotkl potom černovlasý.
Naruto se pomalu zvedl. Zdálo se, že až teď mu vlastně dochází, co se stalo. Přešel k posteli a vzal do rukou modrý balíček, který posléze strčil do tašky, která se mu houpala na rameni. Přešel ke dveřím a natáhl se pro kliku. Zarudlé místo na krku ho jemně pálilo.
"Jsi úchyl." Otočil se na černovlasého.
"Podívej, co máš na sobě, každý by se při pohledu na to stal úchylem." Jedna elegantní bílá ručka se znova natáhla pro cigaretu.
"Tak to doufám, že v tom balíčku je oblečení, které takhle na lidi působit nebude."
"Právě naopak," natáhl se pro zapalovač, než cigaretu podržel mezi rty a zapálil," je to ještě horší. Když jsem ulovil takovou kost, byla by škoda se nepochlubit."
Hnědovlasý se zamračil.
"Doufám, že do té doby zemřeš na rakovinu plic!" Vyštěkl popuzeně Naruto.
"Věř mi, že to je to poslední, od čeho mě čeká smrt." Chladně se zasmál.
"Zítra." Bylo to poslední, co černovlasý řekl, než se plně začal věnovat cigaretě.
"Tak," Naruto zmáčkl kliku," zítra."
Vyšel ze dveří a zůstal stát na chodbě. Jako by si ještě jednou potřeboval zopakovat všechno, co se v tom pokoji stalo. To zas bude zítra den.. 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Četli by jste yaoi na anime Soul Eater?

Ano, proč ne XD 82.4% (14)
Hm, podle toho na jaký pár. 11.8% (2)
Ne, to anime nesnáším!! 5.9% (1)

Komentáře

1 Pajčas Pajčas | Web | 27. května 2010 v 15:43 | Reagovat

Na tohle jsem se moc těšila, a musím přiznat, že si mě ani v nejmenším nezklamama. :) Ta ironie se mi líbí, popravdě si to bez ní ani nedokážu představit. XD Skvělé.

2 terkic terkic | Web | 27. května 2010 v 16:00 | Reagovat

a to zrovna píšu jednorázovku, kde je Sasuke taky na vozíku, mě picne:D naprosto super a pobavilo mě to:D jsem zvědavá, co to ten Naruto bude mít na sobě:)

3 Aylen Aylen | 27. května 2010 v 18:28 | Reagovat

Krásná kapitola,těšim se na další :)

4 Lilith-sama Lilith-sama | 27. května 2010 v 20:32 | Reagovat

Chudáčik Sasu... Takto skončiť. Ale kepitola sa mi páčila. *sponíma na pásku* :D:D no čo už... Som úchylná nooo. To mi jednoducho musíš odpustiť.

5 Pajčas Pajčas | Web | 27. května 2010 v 22:24 | Reagovat

jenom taková malilinkatá poznámka. Předtím jsem tomu nevěnovala takovou pozornost ale poprvé máš napsané pokoj 313 a o pár řádků níž je 1313. XD Ale nechci vypadat jako pedant, takže jsem nic neřekla. XD

6 verasi verasi | Web | 27. května 2010 v 22:52 | Reagovat

Nevadí, jsem ráda že sis všimla XD Znamená to totiž to odpravdu čteš :-* Překlep, těch mývám hodně XD

7 Pajčas Pajčas | Web | 28. května 2010 v 9:29 | Reagovat

[6]: Jo já taky - většinou vydané texty příležitostně ještě projíždím a opravuju - oči si musí od nich odpočinout a hlava zapomenout.
Spíš jsem uvažovala jestli nešiješ zas nějakou kulišárnu XD

8 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 28. května 2010 v 13:11 | Reagovat

Tedy, nějak se ti vozíčkáři množí xD Edward je na tom stejně :) :D Upřímně, ani v nejmenším jsem nečekala, že bude Sasuke ochrnutý. Skvělé. No pokud z toho hodláš udělat yaoi, tak Sasuke nebude seme, drsné xDD Nebo by to taky mohl hrát...** Dobře, dost fantazírování xD Líbí se mi to, čekala jsem na další kapitolu a teď můžu znovu, je to vážně moc dobře napsané :)

9 Ten_Ten Ten_Ten | Web | 28. května 2010 v 20:11 | Reagovat

já se taky bavila xD ta ironie k nim prostě neodmyslitelně patří a ano, nejspíš i proto právě tyhle dva tak miluju xD tuhle povídku naprosto miluju, na tenhle díl jsem netrpělivě čekala a i na další netrpělivě čekám. takže... jen tak dál!!! xD

10 Sajuri Hiroshima Sajuri Hiroshima | E-mail | Web | 29. května 2010 v 16:36 | Reagovat

to bylo báječný.... uplně jsem to hlatala ... prý: Aby nikdo nepochyboval ;

11 Sajuri Hiroshima Sajuri Hiroshima | E-mail | Web | 29. května 2010 v 16:39 | Reagovat

to bylo úplně báječný... úplně jsem to hltala.. nejlepší bylo:  aby nikdo nepochyboval;  protože mě hrozně lákáš.....
tohles se to zlatko fakt povedlo ... těším se, co na nás nachystáš příště :D

12 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 21. června 2010 v 16:48 | Reagovat

Mám absťák, nemůžu se dočkat dalšího dílu TT_____TT ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama