FF Pokemon-Prohra, nebo výhra?

26. května 2010 v 9:58 | verasi |  FF-zbylé anime
Ohaio! Přináším vám sem jednorázovku na anime (!!) Pokemomon (!!)-Prohra, nebo výhra? aneb co se stane když jedna pomatená holčina uslyší po X letech úvodní znělku tohoto seriálu a najde v koutě knihovny zaprášenou příručku s názvem: Chyťte je všechny! Zkrátka jsem z milého anime pro děti udělala solidní prasárnu a z Garyho (k Aschově radosti) úchyla! Takže myslím, že ani těm, co toto anime nemají rádi neuškodí si to přečíst XD. Zvlášť když k tomu má úchylná maličkost plánuje ještě pokráčko XD Takže budu ráda kdy si to aspoň někdo přečte!
Upozornění: Lehčí yaoi, dalo by se říct jen hromadné uspokojení. Dále v originální verzi Pokemonu je Asch Satoshi, ale já se rozhodla pro rozšířenější Asch Ketchum. To jen kdybych se někde v povídce sekla a napsala pro mě známější Satoshi  XD

Prohra, nebo výhra?

Asch byl opřený jeden z vysokých stromů, kterými se to tady v lese jen hemžilo. Měl zavřené oči, jednou rukou objímal Pikachu a druhou měl volně položenou v trávě. Užíval si ticho a klid, které panovalo, když se jeho přátelé věčně nehandrkovali o hlouposti. Bylo jim 17, ale stále se chovali jako by jim bylo 10. Ale Asch věděl, že to samé platí i pro něj. Přesto si chvíli klidu, ticha a jemného ševelení větru, popřípadě spokojeného mručení žlutého pokemona vedle něj, užíval. Brok a Misty odešli před pár minutami, protože Brok zjistil, že nedaleko odtud je jeden pokemon, o kterém zatím nemá žádné chovné poznámky a jelikož byl vodní podstaty, Misty se přidala. On sám chtěl jít ze začátku taky, ale potom se rozhodl si s Pikachu odpočinout a na přátele počkat. A nakonec byl zato rád.
Ovšem jen do té doby, než uslyšel tiché ale přesto důrazné slova, která byla pronesena pár metrů od něj.
"Vyzývám tě na zápas!"

Ten hlas znal, byl si 100 procentně jistý, že ho už někde slyšel, ale nemohl si vzpomenout. Proto pomalu otevřel oči, které musel chvíli nechat přivřené kvůli agresivnímu slunci, takže rozpoznal jen útlou postavu muže. Když je konečně naplno rozevřel, uviděl před sebou asi tak stejně starého chlapce s po ramena dlouhými hnědými vlasy, které nebyly už tak střapaté jako dřív, ale pořád hodně nepořádné a velkýma jiskřivě zelenýma očima. Byl větší, hubenější, na sobě měl černé sako a pod ním hnědou košili, stejné barvy jako uplé kalhoty. Mohl změnit styl, mohl si nechat narůst vlasy, ale nemohl změnit ten arogantní úšklebek na své tváři a hloubku těch zelených očí.
"Gary?" Přestože v jeho hlase byla otázka, byl si jistý, ovšem, neviděl ho víc jak 4 roky.
"Ano," ušklíbl se a pokýval hlavou, aby z tváře dostal pár neposlušných pramínků," jsem to já."
"Změnil ses." Poznamenal jen tak Asch, jako by nebyli odvěcí rivalové, ale pouze staří přátelé.
"Zato ty koukám vůbec ne, pořád ta samá kšiltovka, pořád ten samý připitomělý a rozkošný pohled," Ascch rozhořčeně vyskočil na nohy a potom se otočil ke Garymu zády, aby nechal Pikachu vyskočit mu na rameno," pořád ten samý úchvatný zadek." Přimhouřil Gary spokojeně oči.
Asch se otočil tak prudce, že mu Pikachu málem spad z ramene, v obličeji rudý, možná vzteky, možná studem nebo obojím dohromady.
"Vážně ses změnil, je z tebe úchyl!" Zamračil se a Pikachu souhlasně zamručel.
"Možná jsem úchyl," uznal Gary klidně," ale úchyl, co tě vyzval na zápas."
"Přijmáš? Nebo se bojíš?"
"Přímám a vyhraju!" Rozkříkl se Asch a Pikachu bojovně zajiskřily rudé tvářičky.
Gary se nad těmi odvážnými slovy pousmál.
"Ještě jsem ani neřekl podmínky..." Povytáhl obočí.
"Jeden zápas, jeden vítěz." Navrhl Asch.
"To tozhodně," odsouhlasil Gary," ovšem když vyhraju..něco za to budu chtít."
"Kopanec do zadku to asi nebude co?," hraně protáhl Asch obličej,"škoda."
Gary sevřel ruce v pěst a znova si připomněl, proč toho pitomečka-ovšem děsně sexy pitomečka-hledal. Aby jeho nevychovaná pusa sténala jeho jméno a jeho vybíravý jazýček plenil jeho ústa. Mlsně se olízl a cítil, že mu jeho chtíč svítí v očích. I takové naivní 17tileté dítě jej dokázalo spatřit. Asch ustoupil o dva kroky.
"Nechceš doufám...." Nechal větu vyznít do ztracena.
"Strašně rád bych," usmál se Gary a bavil se nad vyděšeným pohledem černovlasého,"ale prozatím by mi stačilo třeba..líbání?" Nahodil, jako by to neměl rozmyšlené už dva dny předem.
Asch nervózně těkal očima ze strany na stranu. Byl si jistý že vyhraje, je přece nejlepší trenér ze všech a navíc za ty léta hodně zesílil, ale...Ale pokud prohraje, bude muset políbit Garyho Shigerua. On, Asch Ketchum, by měl políbit muže. Ale to jej neděsilo zdaleka tak moc, jako vtíravá myšlenka, že by to nemuselo být až tak špatné. Gary mu svým chováním, arogantním úšklebkem, stylem a mnohým dalším vlastně imponoval. Jako by byli odvrácené strany jedné mince. Jednoho celku. Orel a panna. I když, bůh ví jestli po tomhle zápase ještě panna budu..Pomyslel si Asch hořce.
Má to risknout?!
"Nevěříš, že vyhraješ? Myslel jsem si to. Za ta léta pořád stejné ukecané děcko, ale skutek.." Odvrátil hnědovlásek hlavu na stranu, všiml si Aschova váhání a rozhodl se ho trochu vydráždit.
"Jen se nechci opakovat!," zasyčel Asch naštvaně," už jsem přece říkal, že budu bojovat a vyhraju!"
Až příliš pozdě si uvědomil, že jeho ukecaná pusa rozhodla za něj. Nezbývalo než do toho jít se vším co má a vyhrát. On vyhraje, ne, on musí vyhrát. Volba jeho pokemona byla jasná. Pikachu. Ten ho prakticky ještě nikdy nezklamal a navíc s žádným ze svých pokemonů nebyl tak sladěný jak právě s tímto elektrickým.
"Připraven?" Zeptal se hnědovlásek sebejistě.
"Vždycky,"ujistil jej Asch," volím si tebe Pikachu!"
Malý žlutý tvoreček s klikatým ocáskem si stoupl přesně mezi dva chlapce a v očích mu plálo nadšení stejné jako v očích jeho trenéra.
"Volím si tebe Beedrille!" Vyhodil Gary pokebal do vzduchu a sledoval spolu s Aschem, jak z něj vylétá pokémon podobný sršni.
Tahle volba Asche překvapila, čekal by, že Gary použije proti Pikachu nějakého pokemona který je proti elektrické podstatě silný, jako třeba Sandshrewa, ale ne Beedrila. Chvíli nad tím ještě dumal, ale to už Gary vydal první rozkaz.
"Beedrille, ostrá střela!"
Pikachu se naštěstí podařilo uhnout, ale bylo to jen o fous.
"Bleskový útok Pikachu!"
"Uleť Beedrille!"
Elektrický útok minul svůj cíl a Gary se usmál. Právě přišel čas to ukončit.
"Dvoj-žihadlo!" Vykřikl hnědovlásek s úsměvem.
"Pozor, Pikachu, bleskový útok, hned!"
Asch byl tak zabraný do toho, aby dvoj-žihadlo vykryl, přesně jak Gary předpokládal, že si ani nevšiml, že hnědovlasý vypustil s pokebalu dalšího pokemona. Malého motýla s fialovým tělíčkem, růžovýma očima a bílými křídly. Butterfree. Takže mezitím co se Beedrill vyhnul bleskovému útoku a tím pádem mu bylo znemožněno, aby sám zaútočil, než se Pikachu vůbec vydýchal, ozval se nečekaně Gary znovu:
"Butterfree, spací pyl!"
Asch se zmateně ohlédl. Cože? Jaký Butterfree? Podivil se, ale to už byl Pikachu zasypán téměř neviditelným práškem. Ještě jednou upřel na Asche zmatený pohled, než jeho tvářičky naposledy zajiskřily a myší pokemon se propadl do říše snů.
"Vyhrál jsem." Usmál se Gary a vrátil své dva pokemony zpět do pokebalu.
"To byl podvod!," vyjekl naštvaně Asch, tváře zrudlé zlostí,"přivolala jsi dalšího pokemona!"
"Nebyl." Ohradil se s klidem Gary.
"Podvodníku! Jak to že nebyl?!"
"Mám k tomu dvě věci, za prvé, jsi děsně sexy když se vztekáš," o Asche se pokoušeli mdloby, ale statečně je překonal,"a za druhé, před zápasem jsme neurčili že nemůžu vyvolat dva pokemony!"
"Jeden zápas, jeden vítěz!" Připomněl mu Asch s rukama sevřenýma v pěst.
"Ale nikde se nemluvilo o jednom pokemonu..." Usmál se Gary a čekal, až to černovláskovi dojde.
"Ty jsi mě napálil! Měl si to celé naplánované!"
"To sice ano, ale to nemění ni na tom, že na pravidla si přistoupil a teď mi dlužíš moji výhru!"
Gary se mlsně olízl a udělal krok vpřed.
Asch, oči do široka rozevřené,-až teď si uvědomil, co bude následovat-ucouvl, ruce ochranářsky přiložené na rtech.
"To nemůžeš." Odporoval.
"Je to moje výhra."
Gary udělal jen pár nevelkých kroků, než byl těsně u spícího Pikachu. Natáhl se pro něj, jednou rukou jej vyzvedl navrch a párkrát s ním zamával. S pokemonem to ani nehlo.
"Pusť ho!" Zakřičel Asch téměř hystericky.
"Tak pojď sem ke mně! Jinak.." Naznačil pohyb kdy pokemona odhazuje do dálky.
"Pikachu!To nemůžeš! Ty hnusný vyděrači!"
"Úchylák, vyděrač...Zlato ty ale taky nehraješ fér, pořád nemám svou odměnu. Tak se rozhodni."
Pro Asche to nebylo těžké rozhodování. Jednou přísahal, že zachrání Pikachu i za cenu svého života a nedovolí, aby se mu něco stalo. A hodlal to dodržet. Koneckonců, je to jen líbání...
"Jsi pořád stejný zmetek." Procedil skrz zuby černovlasý, ale pomalu se vydal směrem k druhému chlapci.
"Nech už těch poklon." Zašklebil se Gary.
Počkal, než Asch dojde až těsně k němu, teprve potom položil opatrně Pikachu do trávy a v rychlosti, aby černovlasý nesebral pokemona a neutekl, ho chytil za bok a přirazil na nejbližší strom.
"Co to děláš?! Zbláznil ses?!" Pokusil se černovlasý o odpor a rukama se pokoušel to hubené a přesto překvapivě silné tělo odstrčit.
"Možná." Připustil Gary, než uvěznil Aschovy zmítající se ruce nad hlavou svou dlaní.
Druhou si pozvedl jeho nadávající obličej na úroveň toho svého a prudce políbil ty nemravné ústa. Černovlasý na chvíli ztuhnul, než se nepatrně roztřásl. Gary zkušeně dobýval jeho ústa, pokusil se jazykem dostat dovnitř, ale zastavila ho pevná hradba zubů.
Hnědovlasý se do polibku nesouhlasně zamračil, než rukou zajel za lem jeho trička a vyhledal bradavku. Jen jemný dotek a Asch mu do úst zasténal, čehož Gary využil, aby do úst černovláska pronikl jazykem.
Rukou však stále přejížděl po bradavce, jemně ji mnul mezi prsty, aby poté to samé mohl udělat s druhou. Asch roztouženě zavzdychal. Ještě nikdy se jej takto někdo nedotýkal, dokonce ani on sám. Slast mu zatemnila mozek a on pocítil touhu se do polibku připojit. Jemně a neobratně se svým jazykem otřel o druhý. Ale i takový pohyb Garyho nehorázně rozvášnil. Ale jelikož mu docházel kyslík, pomalu se od něj odtáhl.
"K-k-onec?" Zeptal se černovlasý udýchaně.
"Chceš aby byl?" Zašeptal mu druhý do ucha, které následně olízl a jemně do něj foukl.
Pomalu pustil jeho ruce, ale Asch se ho nepokusil odstrčit.
"Ano." Jeho hlas nezněl přesvědčivě ani jemu samotnému, natož druhému chlapci.
Ten se vševědoucně usmál, než vytáhl druhou ruku z pod chlapcova trička-Asch zklamaně zasténal-a přitiskl ji na rýsující se vybouleninu, na kalhotech druhého z nich. Asch zalapal po dechu.
"Tak proč ti stojí?" Zeptal se lehce výsměšně.
Černovlasý krvavě zrudl rozpaky, pokoušel se odklonit hlavu a znova se vyprostit z hnědovláskou sevření. Ten ho ale pevně objal jednou rukou a zastřeným hlasem mu do rtů, než je políbil, zašeptal:
"Nemusíš se stydět. I mě z tebe stojí." Vzal jednu Aschovu ruku do své a doputoval s ní až k pásku svých kalhot, který společně s ním rozepnul, stáhl je a teprve poté přiložil spojené ruce na své ztopořené mužství, které halila jen tenká látka kalhot. Oba ten dotyk rozpálil tak, že si zavzdychali do úst.
"Zbavím nás toho." Zamumlal Gary, když se jejich rty od sebe odtrhli.
"Ale..Co když se Pikachu zbudí?" Sebral Asch poslední kousky svého sebeovládání, aby stvořil smysluplnou otázku.
"Nezbudí, Butterfree mu dal dost velkou dávku, aby ještě na chvíli bohatě stačila." Odvětil spokojeně Gary, než se Aschovi přisál na krk a jal se mu jednou rukou rozepínat kalhoty, zatím co druhou nutil ruku černovlasého, aby mu stáhla i boxerky.
Konečně se mu podařilo stáhnout Aschovi kalhoty, na rozdíl od Asche se s tím tak nepáral a jedním tahem mu sundal i spodní prádlo. Rukou se přitom jemně dotkl konce Aschova ztopořeného přirození. Ten hlasitě zavzdychal a konečně stáhl Garymu boxerky.
Gary se přestal věnovat jeho krku, rukama, které od té doby co se mu podařilo stáhnout Ashovy spodní díl oblečení měl jen volně dané podél těla, se zabořil do záplavy černých vlasů druhého chlapce a poprvé ho políbil dravě a nenasytně, při čemž ho nezapomněl jemně kousnout do rtu.
Odpojili se, až když jim docházel kyslík.
Gary jednu ruku nechal v černých vlasech pokemonového trenéra, tou druhou jemně putoval mezi jejich nohy. Jemně vzal svůj penis do ruky a ještě víc e natiskl na druhého, tak aby se jejich mužství o sebe třela.
"T..t...o
j..e..."
Pokusil se mezi vzdechy ze sebe vydat černovlasý.
"Nádhera." Doplnil za něj Gary a jednou rukou střídavě přejížděl z jednoho nedočkavého orgánu na druhý.
"Připoj se." Vyzval po chvíli úmorného vzdychaní Gary černovlasého.
Ten pomalu- se slastí zatemnělým mozkem a touhou v očích-sundal ruku z Garyho ramen a putoval jí níže. Gary se o Asche ještě jednou důrazně otřel, než dovolil další ruce, aby mezi ně vklouzla.
Trvalo to jen chvíli, kdy se jejich přirození o sebe třela, jejich ruce si vzájemně vypomáhaly, než oba naráz došly svého vrcholu. Bílé kapky potřísnily jejich ruce a lesem se nesly dva rozvášněné výkřiky.
Teprve poté se oba chlapci svezli podél stromu na zem, oba rozdýchávaje právě prožitou slast.
"Já.." Pokusil se Asch něco říct-připadal si tak trapně, tolik se tomu bránil a nakonec to bylo to nejlepší, co kdy zažil.
Jeho slova ale byla umlčena Garyho jazykem, který poté vytáhl z kapsy kapesník a oba důkladně otřel, než jim natáhl spodní prádlo. Vše beze slov, jen s jiskřičkami v očích, které nutily Asche stále rudnout a snažit se před tím pohledem uniknout.
Teprve potom se hnědovlasý zvedl, aby si natáhl i kalhoty-stále s ruměncem ve tváři-a upravil vlasy. Asch sklopil hlavu pod náporem pocitů. Co čekal? Dramatické vyznání lásky? Jakýkoliv důkaz že to nebyla jen chvilková potřeba uspokojení? Byl tak naivní...
Hnědovlasý se však ještě před odchodem sklonil a zašeptal mu stále udýchaným hlasem do ucha:
"Jsi pro mě víc..."
Poté mu vtiskl do ruky papírek, otočil se a bez ohlédnutí odešel, brzy se Aschovi ztratil mezi stromy. Hnědé oči putovaly k pomačkanému papírku. Klouzaly po těch pár slovech a na černovláskově tváři se pomalu usadil upřímný úsměv. Do reality ho vrátil až důvěrně známý hlas.
Zvedl hlavu a setkal se s dvěma páry zvědavých očí. Misty a Brok už byly zpátky, v rukou Mistyin nový úlovek-roztomilého tuleního pokemona Seela. Teď ale oba zmateně a zvědavě koukali na Asche. Ten si až teď uvědomil, jak moc divně musí vypadat. Rozcuchaný, zrudlý ve tvářích a s kalhoty u kolen. Pikachu, který se právě probouzel a zmateně kolem sebe vypouštěl z rudých tvářiček elektrické jikry.
"Neptejte se." Zabrzdil chystaný příval otázek.
"Ale my jsme slyšeli nedaleko odsud takové divné zvuky jako.." Nedala se Misty a Asch cítil, jak rudne do podoby čertvého jablíčka.
"Řekl jsem žádné otázky, viď Pikachu?"
"Pika-pika-pika-chu!" Přisvědčil nově probuzený pokemon zmateně.
Asch si pozorně natáhl kalhoty, aniž by se jeho děsně ohleduplní přátelé otočili a poté do nich opatrně složil papírek.
"Vzhůru do Seladonového města!"
Rozkřikl se poté Asch šťastně.
"Počkat," namítl zmateně Brok," neměli jsme v plánu zajít do Chromového lesa?"
"Změna plánu!," shýbnul se Asch aby si vysadil Pikachu na ramena," mám tam důležitou schůzku." Zazubil se a šáhl do kapsy, aby se znova ujistil, že papírek nevytratil.
Seladonové město, hotel Lucerna, pozítří, přijď v 19:00, ve 20:00 si tě vyzvednu. Už teď se těším na náš další zápas, čili mou další výhru...Gary. Zopakoval si ještě jednou v hlavě jeho znění.
Ale vlastně, byla to výhra nebo prohra? Kdo ví, viď Gary?

Gary a Asch :-* Kawaiiii
A/G

Pikachu asi všichni znáte XD Ale i tak XD
Pikachu
Beedrill
Beedrill
Butterfree
Butterfree
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Četli by jste yaoi na anime Soul Eater?

Ano, proč ne XD 82.4% (14)
Hm, podle toho na jaký pár. 11.8% (2)
Ne, to anime nesnáším!! 5.9% (1)

Komentáře

1 niki niki | Web | 26. května 2010 v 10:08 | Reagovat

Ahoj!Moc tě prosííííííím hlasuj pro mě na jedné strašně důležité stránce(odkaz máš ve webu).Není to žádný blog,a svým hlasem podpoříš MŮJ SEN! Stačí když klikneš na ten zdvihnutý palec vpravo.Budu ti hrozně vděčná! Děkuju mooooc!:-* ;-) ;-)

2 terkic terkic | Web | 26. května 2010 v 15:22 | Reagovat

tak tohle byla paráda, jop Gary nikdy nehrál fér:D

3 Ten_Ten Ten_Ten | Web | 26. května 2010 v 16:15 | Reagovat

Kyaaaa, tak tohle bylo naprosto nej. taky sem nedavno na opening z pokemonu narazila a ted si ho furt poustim... a tohle je to nejlepsi, co me ted mohlo potkat!!! *naprosto nadsena*

4 Yuutaka-chan Yuutaka-chan | 26. května 2010 v 16:24 | Reagovat

páááni...já...moc se těším na pokračování.
ani by mě nenepadlo předělat dětské anime na něco tak skvělého...moc se mi to líbilo...super

5 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 26. května 2010 v 19:52 | Reagovat

Mám ten opening v mobilu, mi ho tam kámoška propašovala :D Teda ale drsné... Alespoň, že jim tam bylo sedmnáct :D Drsné! :D Hmm, tak Gary...wrauuu *_* xD

6 Lilith-sama Lilith-sama | 26. května 2010 v 20:45 | Reagovat

Pokémonov veľmi nemusím, ale po tom, kao som si prečítala, že je to ľahké yaoi tak som skrátka neodolala. A vyplatilo sa! Super poviedka. Už aby tu bolo pokračko.

7 Arya Arya | Web | 28. května 2010 v 13:19 | Reagovat

he he he to bolo super :D
preve ff na pokemona :D
som sa musela smiat ku koncu muselo to vyzerat dost cudne mne by hned napadlo ze si to rozdal s pikachuom xD
ale super poviedka a tak spravne nadrzany gary :D

8 Sajuri Hiroshima Sajuri Hiroshima | E-mail | Web | 29. května 2010 v 15:27 | Reagovat

to bylo suprácký... nidy jsem nečetla nic na téma pokémon... lae tohle mi vážně vyrazilo dech :-*

9 lolik lolik | 11. května 2013 v 16:15 | Reagovat

I just got a Minecraft premium card code for free! :D freeminecraftgiftcode{dot}net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama