Ochutnávky

16. května 2010 v 20:30 | verasi |  Informace o blogu

!!!Ochutnávky!!!

Takže rozhodla jsem se vám tady dát ochutnávky všeho, na čem zatím pracuju.
Ten, kdo se nechce připravit o překvapení ať nečte, ale upozorňuji, že ochutnávka nebude obsahovat nic moc důležitého. 
Aspoň budete vědět na co se máte těšit
....a taky že něco dělám.


Bleach FF-Chtíč (možná ten název ještě pozměním)

"Děkuji Ichido, aspoň někdo projevil tolik rozumu, aby to za mě vzal!" Spokojeně se usmála.
Ale nebyla jediná, kdo byl právě nad míru spokojen. I mladík, s vlasy barvy pomerančů se tvářil spokojeně. Propaloval modrovlasého pohledem, který stejnak nakonec sklouzl k jeho malému pevnému pozadí. Sice měl na odpoledne jiné plány, ale právě se mu naskytla dobrá příležitost k skvělému a nezávaznému sexu s modrovlasým Quincy .
Už dlouho si spolu neužili, možná proto, že ani jeden z nich nechtěl přijít za tím druhým a říct mu co chce. Ichigo věděl, že je tu dost lidí, kteří by ho uspokojili s radostí, ale nikdo to neuměl tak dobře jako Ichida. S ním sdílel jednu podstatnou věc: zálibu v tvrdém a nespoutaném sexu.

Naruto FF-To ta vůně...(pokračování Příště neutečeš!)


Sotva Naruto v úterý otevřel ve škole skříňku, aby si vyndal věci na jeho (ne)oblíbenou fyziku, vypadla z ní malá červená obálka. Ze začátku ho ani nenapadlo spojovat si ji s tím namyšleným nadrženým Uchihou. I když po něm Uchiha včera pořádně vyjel, měl Naruto dojem, že on není ten typ, co by psal milostné dopisy. Navíc se domníval, že černovlasý si bude chtít uchovat pověst ledovce, takže bude dělat jako že nic. A on byl rozhodnut udělat to samé. Na potkání všem vykládat, že se ho Uchiha neúspěšně pokusil znásilnit, to by zřejmě byla osudová chyba. Nepochyboval, že by ho pak všichni měli za pomatence.
Ale zpátky k obálce. Ze začátku si myslel, že se na něj usmálo štěstí a poslala mu jej nějaká dívka (i když po včerejšku si blonďáček nebyl tak úplně jist svou orientací), ale když ho tevřel a přečetl si prvních pár řádku, krvavě zrudl. Musel se ještě několikrát zhluboka nadechnout a vydechnout, než se vzpamatoval. S výrazem vraha letěl chodbou-v obličeje pořád barvu rajčete-než hlučně rozrazil dveře své třídy.
"Ty sadomasochystický Uchiho!" Zaječel z plných plic.

Naruto: FBI 1) Nový případ (nová kapitolovka)

Občas měl pocit, že místo v FBI pracuje v blázinci. A to doslova. Ale nikdy by svou práci neopustil, na to příliš tvrdě dřel, příliš času věnoval učení, aby se dostal na prestižní policejní školu, příliš času trávil v posilovně, nebo na střelnici. A řečeno kolem a kolem, nebylo nic hezčího než se dívat do pokořeného a zmláceného obličeje nějakého úchyla, který se chvíli předtím pokusil znásilnit 12tiletou holku. Navíc, lidé z práce mu nenávratně přirostli k srdci.
To proto, že s nimi neustále nasazoval život a někdy byl jeho život v rukou jeho spolupracovníků. A docela často i v rukou jeho nadřízeného, opozdilce s vlasy bílými jako sníh. Ale v takových chvílích mu bezmezně věřil.
Viděl ho v akci jen párkrát, ale když viděl, jak jedním přesným výstřelem zabil 2 muže najednou a jedním kopem vyrazil dveře i s čtyřmi muži, kteří za nimi stáli, uvědomil si, že s tímhle mužem za zády se cítí v bezpečí. A pak mu tenhle chlap svádí jeho nevlastního otce.
Mít za nadřízeného Kakashiho, to člověka značně vyčerpává.

Kuroshitsuji FF-Tady ještě nevím název

Ale to dnes nebyl důvod jeho probuzení v nočních hodinách. Byl to ten pocit-pocit, že ho někdo hladí a že se jej dotýká. Že šeptá jeho jméno zastřeným hlasem. Že se rukou dobývá pod jeho noční košili, že jej hladí po hrudníku. Přisuzoval to snu, ale když se na jeho rty přitisklo něco horkého a drsného, prudce otevřel oči. Hleděl do přivřených zlatohnědých očí. Soma.
V překvapení pootevřel ústa, čehož indický princ využil a svým jazykem do nich vniknul. Ciel sebou začal házet, ale jeho tělo, tak slabé jako tělo housenky-jak jednou Sebastian poznamenal-se dalo lehce přemoct. Soma jej uvěznil pod svým silnějším snědým tělem. Byl k němu tím pádem velmi natisknut a Ciel mohl cítit, jak se jeho erekce tře o jeho stehno. V Cielových očích se objevila panika.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Na co se nejvíc těšíte?

Bleach FF-Chtíč 45.3% (24)
Naruto FF-To ta vůně.. 15.1% (8)
Naruto: FBI 1)Nový případ 18.9% (10)
Kuroshitsuji FF 20.8% (11)

Komentáře

1 Hikari Yukiro Hikari Yukiro | 17. května 2010 v 10:21 | Reagovat

děkuju!!!To bude super!!!

2 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 17. května 2010 v 20:05 | Reagovat

Obě povídky na Naruta vypadají hodně dobře! *__* A jdu si přečíst Příště neutečeš! :)
A ano, Domácí učitel bude shounen ai :D Nevěděla jsem, že si někdo všimnul, co píšu O_o Páni :D :)
Děkuju za komentář

3 Arya - chan Arya - chan | Web | 23. května 2010 v 13:09 | Reagovat

joooo ja sa tesíííím
...to pokracko na buduce neutecies júúúú
a to este nevravim na jednorazovku na kuroshitsuji!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama