Červen 2010

FBI:Andělé a policajti - 3)Ochrnutý

28. června 2010 v 16:36 | Verasi |  FBI: Andělé a policajti (Naruto)

3) Ochrnutý


Blonďatý, pro teď vlastně hnědovlasý mladík se unaveně šoural po městě. Měl za sebou vskutku náročný den, plný úchylnosti jeho nadřízeného, svědivé paruky, čoček i nepohodlného oblečení a jako třešnička na dortu bylo chladné, arogantní a nadržené vystupování jejich špeha. Jak se tak plahočil městem, napadlo ho, že by se měl co nejdříve převléci, nebo ho ti lidé znechucenými pohledy snad sežerou zaživa. Byl jen rád, když našel v další ulici kabinku veřejných záchodů, kde si mohl opláchnout obličej a převléknout se opět do normálních věcí. Všechno co ze sebe svlékl, hodil do tašky, kde měl pořád ještě schované Kakashiho pomůcky. Jak jen se cítil šťastný, když ho v očích nepálily čočky a vlasy nesvrběly pod parukou!

Grrrr :((

27. června 2010 v 10:40 | verasi |  Informace o blogu
Bohužel zatím ještě nic nepřibylo jak jste si všimli :))) Má to prostý důvod-tatův záchvat na téma : pořád jenom sedíš u compu! Takže do té doby, než ten blbec (já ho vážně nesnáším) odjede-čili v pondělí ráno-nic nepřibyde. Je mi to hrozně líto, mám rozepsanou kapču k Naruto....A nic :((

Obraz osudu: 1)Hra začíná

24. června 2010 v 15:13 | Verasi |  Obraz osudu
Konichiwa :) Je tu první kapča....kterou jsem po sobě tak nějak nečetla :D Takže prosím omluvte případné chyby :D
PS: Bez mučení se přiznávám, že inspirací k Davidově vzhledu mi byl Ciel z Kuroshitsuji XD

1) Hra začíná

Thomas Hecker. Jedním z jeho nespočtu kladů (či záporů?) bylo bezesporu sebevědomí. Valná část pramenila z jeho vzhledu-to ještě v dobách, kdy kromě hezké tvářičky nic moc neměl- který mnohým slečnám a nejen jim, imponoval. A Thomas to věděl. Jeho vlasy se nikdy pořádně nerozhodly, zda si nechají blond barvu po matce (která teď hnila v protialkoholické léčebně), nebo hnědou po otci (budiž tomu dementovi země lehká). Nebyly přímo ani zrzavé, byla to taková neurčitá míchanice s červenými odlesky, kterou sám nazýval bronzovou.
Několikrát si kvůli vlasům vysloužil přezdívku Lyšák-nebyla špatná, ale k jeho oblíbeným nepatřila.

Obraz osudu: Info

22. června 2010 v 17:17 | Verasi |  Obraz osudu
Ahojky :)! Takže prvně bych chtěla poděkovat všem, co mi drželi palce-vyšlo to! Jste moje zlata a jsem vám velmi vděčná, ovšem ještě by jste své palečky mohli klidně držet dál. Ještě zítra a už vám dám pokoj! Jinak teď k tomu hlavnímu. Dávala jsem anketu, jakou povídku si přejete dál-originální nebo Naruto. A naposledy, když jsem se dívala, byl stav Naruto-5 hlasů a orignální-7 hlasů. Z čeho už jasně vyplývá, co bude dál.

Mám pro vás novou povídku-

!!Obraz osudu!!


Zítřek..den překvapení

21. června 2010 v 18:35 | verasi |  Informace o blogu
Ahoj zlata :-*
Tak dneska sice už nic nepřibyde, ale zítra bude den velkých překvapení :) Tak doufám že si počkáte! Jinak bych moc prosila, aby jste mi zítra také drželi celý den palce, budu mít ve škole náročný den..tak kdyby jste byli tak hodní :)
Vaše napjatá a ze zítřka nervní
Verasi

cs

Ona...je on? - 5)kapitola

19. června 2010 v 11:27 | verasi |  Ona...je on?
Ahojky! Hádejte co mám dneska? N-a-r-o-z-e-n-i-n-y! Takže se mi podstatně zvedla nálada a tak tu pro vás mám tuto kapču :D! Mám málo času, připravujeme narozeninovou oslavu (rodinnou), takže jsem to po sobě ani nečetla. Prosím, omluvte proto moje případné chyby v kapitole :)! A já jdu slavit!

5)kapitola

Kelan

Pulzovalo mi v hlavě. Ani ne opilostí-kterou jsem si snažil navodit-ale tím, jak mi barevný kouř a nasládlá vůně levných kolínských lezla do nosu. Byl jsem na sebe naštvaný, že jsem sem vůbec lezl. Byl jsem naštvaný na Mathewse, že mě seznámil s tím klukem. A byl jsem naštvaný na to, že ani ta nejsilnější vodka mě nedonutí zapomenout na to zubožené tělo. Mohl jsem si v hlavě 100krát opakovat, že to není můj problém, ale nepomáhalo to.
Čím delší dobu jsem strávil v tom baru, tím víc jsem si uvědomoval, že Mathewse se mi ode dneška hnusí. Představa, že se s ním zítra budu bavit, byla odporná. On byl odporný.
"Nemáte zájem?" Ozvalo se kousek ode mě-za tento večer již po několikáté-sladce a něčí ruka mě pohladila po rameni.

FF Death Note-Noční můra

17. června 2010 v 16:55 | verasi |  FF-zbylé anime
Konichiwa! Hrozně moc bych vám chtěla poděkovat za vše komentáře. Jsou to jediné co mě drží nad vodou a co mi dává sílu psát dál. Proto se rdím, že vám přináším něco, čím vás možná zklamu. Mám z této jednorázovky špatný pocit. Ale měla jsem podivnou náladu a tato jednorázovka podle toho vypadá. A jelikož je trochu smutnější, příště to bude zas vtipná komedie s hepáčem, mám jednu vymyšlenou :D I když v ní zase bude trochu drama a akce-znáte mě :)
PS-Ta anketa souvisí s mými dvěma nápady tak pls hlasujte!
Jsem vám vděčná....
Vaše Verasi

Noční můra

Prostornou, tmavou hotelovou místnost osvětlovaly pouze dvě věci. Zaprvé notebook, ovšem světlo z něj částečně halila postava zhruba 20tiletého muže s havraními rozčepýřenými vlasy a očima, které by se svou temnotou mohli rovnat noci, která panovala venku. Seděl u notebooku a očima rychle přelétával informace na obrazovce, čímž si je dokonale ukládal do paměti. Potřebuji důkaz, pomyslel si L a jedním chodidlem se poškrábal na noze, že ty jsi Kira! Pomalu se spolu s točícím křeslem otočil na druhou-a poslední-osobu v místnosti, jež osvětloval zdroj světla číslo dvě. Měsíc, který dovnitř pronikal oknem, a jeho stříbřité světlo se lesklo na mladíkovy, který ležel na gauči a klidně oddechoval.

Smutná a znechucená...

16. června 2010 v 10:11 | verasi |  Informace o blogu

Smutná a znechucená...

Doufám, že vám po tomto článku nebudu připadat nechutná. Stačí, že tak připadám sama sobě. Jsem opět nemocná, přivezla jse si sebou z Egypta jako dárek vyrózu. Nemám horečku-to jsem ráda, ale radši bych měla ji, než abych neudržela moč a neustále potřeboval na velkou :( A ještě k tomu to provází dost bolestivý křeče. Takže budu zase doma a je mi úplně jedno jaké mám známky! Navíc se ke mě teď pár lidí zachovalo hnusně...
Brečela bych, ale nechtěla jsem se před nimi zhodit až na úplné dno...
Vaše smutná a znechucená Verasi

Jsem zpět :)

15. června 2010 v 17:34 | verasy |  Informace o blogu
Jsem zpět. Letadlo se mnou nespadlo, neutopila jsem se, nespálila jsem se...kecám, kvůli spáleným ramenům jsem asi 3 noci nespala! Ale dovolená se mi celkem líbila, byl to dobrý relax a ani tam tak moc nebyla nuda, jelikož se tam sešla parta skvělých lidí ve věkové kategorii 11-20 a když jsme se loučili, bylo to hotové slzavé údolí. Škoda jen, že ani jeden z nich nebyl ayoista a většina (hlaně kluci), když došlo na koníčky pěkně valily oči, ale jelikož oni byli taky takoví...dost perverzní, tak mě nezavrhli. A já si těch 11 dní užila. Až na jednu velmi nepěknou věc co mi připravila moje rodina...Ale to je naprosto obvyklé.
Nakonec jsem ale ráda, že jsem zpět doma jen s podřeným pozadím od tobogánů, pořád ještě spálenými rameny a s loupající se tváří. S rodinou, s kamarády, s vámi :-**
A mám pro vás také nachystanou pořádnou porci povídek, taže se můžete těšit XD Pokusím se přidat něco už zítra. Taky se zítra pokusím navštívit všechny moje oblíbené blogy a přečíst co jsem zameškala a samozřejmě komentovat. :)
Takže pac a pusu...
Vaše nově opálená a spálená
Verasy

vr

Číst! Povinně a to i ten, kdo běžně povinné články nečte! XD

2. června 2010 v 15:21 | verasi |  Informace o blogu

Po 11 dní tu nebudu....

budu si vychutnávat rodiné mučení v Egyptě XD

Ahoj zlatka :-*. Mám pro vás smutnou zprávu, odjíždím totiž na dovolenou na 11 dní! Přažící slunce, slaná voda se šutry všude kolem a písek co zaleze i tam kde slunce nesvítí....zkátka Egypt :D Ale docela se tam těším, hlavně na tu cestu, 3 a půl hodiny v letadle (a já mám z létání strach!) a pak v autobuse hodinu z upocenýma strejdama a celých 11 dní v nádherné společnosti těch debilů (čtěte mojí rodiny). Ale aspoň tam nebude Tupohlav (můj třídní) a spousta jiných imbecilů ze školy. Ale nejvíc my bubou chybět kámoši, čtení povídek, blog a vy, moji čtenáři :-****. Psaní se ale nevzdávám, koupila jsem si blog a budu pro vás pilně spisovat! Slibuju! Ono co jiného bych měla zalezlá pod slunečníkem dělat..Ale třeba to bude fajn *hořký úsměv*. Já vím, že každý jiný by dovolenou bral všemi deseti ale pro mě je bezva dovolená i pár dní u compu, bez vopruzu rodičů. Takže, abych se vůbec dostala k tomu co jsem chtěla- XD XD -po 11 dní tu nic nepřibyde, ale i tak doufám, že na mě mí věrní čtenáři nezpomenou a budou mi dál psát komenty ze kterých se červenám :). A za to až přijedu dostanete hromadu povídek, pokud se mnou nespadne letadlo nebo se neutopím v moři *což bych po 5 letech závodního plavání neměla, což vylučuje druhou možnost, ale lítat bohužel neumím*!!!!!!!!!!!! Takže za jedenáct dní tu budu, připálená, otrávená a první co udělám až budu doma, bude to, že poběžím obejmout comp! XD XD Tak se za mě modlete ať se mnou to letadlo nespadne XD :-****** !!!!
!!!Oyasumi!!!
:-**