Červenec 2010

Ehm..taková vykecávačka a plánovačka.

18. července 2010 v 15:26 | Verasi |  Informačně-vykecávací články
Konichiwa! Dneska jsem vytvořila novou rubriku: Informačně-vykecávací články, která bude sloužit k tomu, abych všechny ty svoje články (které s přehledem cpu do Informace o blogu, i když mají mnohem víc společného s informacemi o mě ) měla kam dát.

Obraz osudu: 2)Obchodní nabídka

14. července 2010 v 20:11 | Verasi |  Obraz osudu
Tááákže, konečně jsem se přinutila něco ze sebe vymáčknout a přidat vám to sem. Vím že tu byly ohlasy po Ona..je on? a FBI a garantuju vám že něco z toho určo přibude. Ale tohle se mi zrovna teď nejlíp psalo :D I když, když jsem to po sobě přelétla očima, připadá mi to jako jakási patlanina-takže se na mě za to prosím nezlobte. Já jsem šťastná že jsem něco zplodila :)))

Obchodní nabídka

Seděl na posteli, pořád ve svém extravagantním obleku, ze kterého pozbyl jen černou vázanku a klobouk, který byl daný na věšáku, který byl umístěný hned při vchodu do hotelového pokoje, který zaplatil speciálně pro tuto příležitost. Sako, které měl na sobě, držely zapnuté už jen dva prostřední knoflíčky, se kterými si jemně pohrával prsty. Pod nimi pořád ta košile a na štíhlých nohách pořád ta rudá látka s vysokými-na první pohled nepohodlnými-boty.

Info...

11. července 2010 v 12:24 | verasi |  Informace o blogu
Pardon že sem nic nepřibývá...
Jsem hrozná....
Já vím.....
Důvod toho všeho je asi to, že se začínámse všemi hádat. Rodina, kamrádi....Mám dojem že právě vypukla soutěž kdo nejví vytočí/naštve/nase*e Verasi....A je plno účastníků....Přesto se budu snažit něco přidat a nevybodnout se na to...Asi nějakou jednorázovku..Tak snad odpustíte....
VerasiKočka - 4)kapitola

5. července 2010 v 10:11 | verasi |  Kočka
Bré ráno :))) Tedy aspoň pro mě, jelikož jsem teď vstávala a čučela, že i když si to nepamatuju, tak jsem včera večer dodělala kapitolu ke Kočce. Je delší než ta minulá a představuje nám řešení, které musel Neit i Raf najít, než se znovu setkají+kousek Neitovi nehezké minulosti. Tak hezké čtení :) A když tak do komentů napište, k čemu chcete další kapču. Ať vím!

4)Řešení

Tmavovlasý zaskřípal zuby a cítil, jak se mu po rukách rozlévá nepříjemné teplo. Krev.
A tenkrát byla Davidova. Ten blbec se musel poprat s někým pěkně silným...Napadlo ho a v tu chvíli si to uvědomil. Jestli lovec stopuje jeho pach, tak je za chvíli tady!
"Do prdele!" Zanadával a pevně stiskl jeho tělo v náručí, než se pomalu i s ním ve svých rukách zvedl, ignoroval bolestné mručení a opatrně jej položil na gauč, jehož bílá přikrývka se rychle začala měnit na červenou.

FF Soul Eater-Léčba

3. července 2010 v 13:22 | verasi |  FF-zbylé anime
Tak tohle je asi to nejúchylnější co jsem kdy napsala. Myslím, že něco podobného zas pěkně dlouho nenapíšu, ale na tyhle dva se mi to prostě hodilo. Je to trošku kratší za to o hodně úchylnější než jsem myslela, že to nakonec bude. Myslím, že pro čtení téhle povídky ani nemusíte Soul Eater znát, nebo vidět, stačí jen vědět, že Kid je přímo závislý na tom, aby bylo vše symetrické.
Upozornění: Yaoi, prakticky nedobrovolné, vulgární slova a nadměrná úchylnost a mírná přiopilost autorky, když to psala :)))
PS-Mám rozdělanou kočku a TH jednorázovku, takže určitě něco zase přibude.

Léčba

"Asi tušíš, proč jsem si tě sem zavolal." Začal Shinigami, hlavní mozek celého Shibusenu, přísně, s pohledem upřeným na svém jediném synovi.
"Netuším otče." Pokrčil Death The Kid klidně rameny.
A taky je mi to celkem u prdele. Dodal v duchu. Mnohem radši by poslouchal to nesmyslné žvatlání Liz a Patty, než věčně reptání jeho otce. Vlastně měl celkem předběžnou představu, o čem s ním chce Shinigami mluvit. O symetrii. Jeho největší lásce a posedlosti. Bohužel, jak sám uznal, občas mu tato závislost bránila v plnění svých úkolů. Ale jindy ho zase pořádně nakopla. A on se jí nemínil vzdát. Protože kdyby se měl každý vzdát toho, co mu brání ve výkonu povinností, ruku na srdce, např. u Black Stara by to bylo nemožné. Bez mozku člověk nemůže žít.
"Našel jsem dalšího odborníka, co se tě pokusí zbavit tvé závislosti." Oznámil klidně.
"Na symetrii?" Ujišťoval se Kid, jako by měl těch závislostí hromadu.
"Ano, řekl, že má speciální léčebnou metodu."
"Další psychouš a jeho rozhovory o mých neexistujících traumatech z dětství?" Protáhl černovlásek

Do neděle...něco přibude :))

2. července 2010 v 13:10 | verasi |  Informace o blogu
Tak..začaly prázdniny...JUPÍ...a na mě dolehla krize v psaní....FŮJ. Možná je to tím sluníčkem-nesnáším teplo, jsem vyloženě zimní typ, nebo tím jak často mě teď někdo tahá ven, ale pořád nemám na paní čas, a když je, tak zas není chuť. Ale slibuji že se přemůžu a do neděle něco přibude! Prostě MUSÍ! Přemýšlím kapču buďto ke Kočce nebo k Obrazu...A taky Tokio hotel...vím, že ho hodně lidí nesnáší, ale twincest Bill a Tom mě hrozně láká XD Takže kdyby přibylo to, tak mě prosím neukamenujte :))

Bill x Tom
Nejsou rozkošní?