FF Soul Eater-Léčba

3. července 2010 v 13:22 | verasi |  FF-zbylé anime
Tak tohle je asi to nejúchylnější co jsem kdy napsala. Myslím, že něco podobného zas pěkně dlouho nenapíšu, ale na tyhle dva se mi to prostě hodilo. Je to trošku kratší za to o hodně úchylnější než jsem myslela, že to nakonec bude. Myslím, že pro čtení téhle povídky ani nemusíte Soul Eater znát, nebo vidět, stačí jen vědět, že Kid je přímo závislý na tom, aby bylo vše symetrické.
Upozornění: Yaoi, prakticky nedobrovolné, vulgární slova a nadměrná úchylnost a mírná přiopilost autorky, když to psala :)))
PS-Mám rozdělanou kočku a TH jednorázovku, takže určitě něco zase přibude.

Léčba

"Asi tušíš, proč jsem si tě sem zavolal." Začal Shinigami, hlavní mozek celého Shibusenu, přísně, s pohledem upřeným na svém jediném synovi.
"Netuším otče." Pokrčil Death The Kid klidně rameny.
A taky je mi to celkem u prdele. Dodal v duchu. Mnohem radši by poslouchal to nesmyslné žvatlání Liz a Patty, než věčně reptání jeho otce. Vlastně měl celkem předběžnou představu, o čem s ním chce Shinigami mluvit. O symetrii. Jeho největší lásce a posedlosti. Bohužel, jak sám uznal, občas mu tato závislost bránila v plnění svých úkolů. Ale jindy ho zase pořádně nakopla. A on se jí nemínil vzdát. Protože kdyby se měl každý vzdát toho, co mu brání ve výkonu povinností, ruku na srdce, např. u Black Stara by to bylo nemožné. Bez mozku člověk nemůže žít.
"Našel jsem dalšího odborníka, co se tě pokusí zbavit tvé závislosti." Oznámil klidně.
"Na symetrii?" Ujišťoval se Kid, jako by měl těch závislostí hromadu.
"Ano, řekl, že má speciální léčebnou metodu."
"Další psychouš a jeho rozhovory o mých neexistujících traumatech z dětství?" Protáhl černovlásek

unuděně.
"Kide! Dr. Langsam byl profesionál a skončil s dírou v kalhotech!" Zamával Shinigami svou obrovskou prackou.
"To proto tu dneska se mnou Liz ani Patty nejsou, abych nemohl střílet?" Zaškaredil se Kid a jednou rukou si zastrčil neposlušný pramínek černých vlasů za ucho.
"Je to jeden z důvodů," uznal Shinigami," ale hlavně, ten pán si s tebou přeje zůstat o samotě aspoň hodinu, nikdo vás nesmí přerušit."
"Budem zkoušet hypnózu?" Zakoulel Kid očima a už se ani nesnažil zamaskovat pohrdání v hlase.
"Death The Kide!," napomenul ho jeho otec,"slib že se budeš chovat slušně."
Čekal, s pohledem zabodnutým do zlatohnědých očí černovláska s bílým melírem, který seděl vyvalený v křesle. Kid vytrvale oplácel žhnoucí pohled, než poslušně sklonil hlavu, ovšem pravý důvod toho byl, aby zakryl uličnický úsměv, který se mu dral na rty.
"Navíc, dneska bude tvůj léčitel, někdo tobě důvěrně známý." Oznámil Shinigami slavnostně.
Kidovi mírně zacukalo v obočí, ale nakonec opět zvedl hlavu, zvědavost vepsanou v očích. Co to je zas za trotla... "Ano? Kdo?"
"Doktor Stein se sám od sebe nabídl, když zjistil, že sháním další profesionály na tvou léčbu."
"Nejsem nemocný a už vůbec se nenechám léčit bláznem!" Vyjekl a veškerý jeho předchozí klid se vypařil jako pára nad hrncem.
"Doktor Stein není blázen! Je to velmi mocný muž, který se velmi dobře vyzná v tom, co dělá, sám jsi viděl, jak výborně bojuje!" I když se zdálo, že Shinigami-sama je od lidských pocitů, jako zlost nebo rozzuřenost odpoután, jakmile se synem pojednávali o symetrii, musel se značně ovládat, aby těmto pocitům nepropadl.
"Není blázen," Kid si párkrát důrazně zaťukal na čelo," má v hlavě šroub!"
"Já se o tom nehodlám bavit!" Shinigami začal zvažovat, že svého syna asi přiváže k židli a do pusy mu strčí roubík.
Mezitím se Kid zvedl, ústa stažené do tenké linky a hnal se ke dveřím. Ještě nikdy se z ní nechtěl dostat tak rychle jako teď. Normálně v ní dokázal prosedět i celé hodiny, jelikož jí navrhoval on sám a všechno v ní bylo tak...nádherné..symetrické...prostě přesně pro něj. Ale jeho otec mu právě dokonale zkazil náladu.
"Kam jdeš?" Shinigamiho hlas zněl až překvapivě klidně.
"Pryč." Neobtěžoval se Kid ani pořádně odpovědět.
"Dr. Stein tu bude za chvíli!"
"Právě proto!" Ušklíbl se Kid, stačilo mu, že toho blázna na kolečkách musí vidět každý den ve třídě, obohacovat se jeho přítomnosti ve volném čase fakt nemusel.
To už toho měl Shinigami právě dost. Nikoliv, jako vedoucí této školy, ale jako otec. A jelikož nehodlal běhat po celé škole a řvát na svého syna, ať se vrátí, vyřešil to po svém.
"Úder do kokosu!" pronesl a poslal tím svého jediného syna do říše snů.
Černovlasý mladík se pomalu probouzel. Cítil bolest hlavy a se zavřenýma očima si pokoušel vzpomenout, co se vlastně stalo. Postupně se mu vybavoval hovor s otcem, hádka až po jeho zákeřný útok zezadu do kokosu. Měl zlost- brnění hlavy mu taky zrovna nepřidávalo-a taky mu byla zima. Divné. Pomyslel si a pomalu otevřel oči. Čímž zjistil dvě věci-že má na sobě pouze spodní prádlo a košili a že se nad ním naklání bělovlasý chlap, s šíleným úsměvem a šroubem v hlavě. Stein!
Kid se okamžitě prudce narovnal do sedu a ve snaze dostat se z pohovky, na které ležel, uštědřil bělovlasému muži ránu kolenem do hlavy. Ten se bolestně ušklíbl, než ho rukama zatlačil zpět do sedu.
"Klid!" Poradil mu.
Tmavovlasý ztuhl a přestal sebou zmítat. Zmatený a zvědavý pohled zlatavých očí upíral na toho šílíce před ním.
"Co tu dělám?" Zasyčel a jal se opatrně sunout co nejdál od něj, ovšem pět mu v tom zabránila ty dlouhé a štíhlé ruce.
"Tvůj otec tě neinformoval o tvé léčbě?" Podivil se bělovlasý a pohledem přímo hltal hubenou postavičku před sebou.
Ten čumí jak 5leté děcko na vánoční stromek... Pomyslel si a též si ho ostražitě prohlédl.
Vypadal stejně neuvěřitelně labilně jako vždycky. Ale nemohl si nevšimnout, že pod bílým nemocničním pláštěm, který obvykle nosil, nemá nic. Žádnou košili, triko....nic. a to ji ještě nemá pořádně zapnutou.
"Ano, něco o tom říkal, ale zapomněl se zmínit, že u toho budu muset být polonahý!" zavrčel Kid a uskutečnil další pokus o odtáhnutí se.
Stein se zazubil, odhadl další jeho pokus a nechal své ruce, aby se obmotali kolem jeho štíhlých boků. S úsměvem pozoroval jeho zmatený výraz.
"Nemusíš u toho být polonahý," sledoval jeho uklidňující se obličej,"vlastně nejlepší by bylo, kdybys byl úplně nahý."
"Úchyle! Nemáš mě ušit sexuální výchovu!" Zachrčel zlobně černovlasý a jedna jeho noha vyletěla do vzduchu, aby staršího kopla, ten ji ale s úsměvem chytil a zatím co jednou rukou si ho stále přidržoval, druhou ho hladil po stehně.
"Tak malý a už tak jetý,"
naoko si posteskl
bělovlasý,"nebo bych měl říct ojetý?"
Jeho ruka putovala ještě dál, než se zastavila na Kidově rozkroku, který halila jen tenká látka černých (samozřejmě symetrických) boxerek. Párkrtát po něm rukou přejel a mírně zatlačil. Mladšímu zrudly líčka a musel se kousnout do rtu, aby nezavzdychal.
"Co tím chceš říct?" Zasyčel více-méně výhružně třesoucím se hlasem.
"Myslíš," jedním pohybem se vyhoupl k němu na pohovku a využil chvilky Kidova zděšení, aby si ho mohl stáhnout na klín, tak, aby se on sám pohodlně opíral o opěradlo a Kid byl k němu obličejem velmi, velmi blízko,"že nevím, co provádíš s Black Starem?"
Černovlasý, nyní nedobrovolně natisknut na bělovlasého, cítil, jak se mu do tváří vlévá horkost. Pohledem uhl na stranu. Jak to sakra ví?
"Cože? To je můj osobní život! I to, co kde dělám s tím modrovlasým blbcem!," vyjekl Kid podrážděně,"a vůbec, pusť mě!"
"Tak mu říkáš, když tě polije vlna orgasmu a ty křičíš?" Zeptal se bělovlasý posměšně a jednou rukou se pokusil rozepnout černovlasému košili, ovšem když se Kid bránil, šlo to těžko.
"Tak už se nebraň," úchylně se usmál," a nech mě provést mou léčební kůru!"
"Ty nejsi doktor! Jsi pedofil!" Rozčiloval se, ale když jedna Steinova ruka vjela za lem jeho boxerek, ztichl.
"A ty zas," stačilo pár pohybů, aby cítil, jak se jeho orgán probouzí k životu," jak jsi malý, tak jsi nadržený!" Chlípně se usmál.
Černovlasý se prohnul, když ucítil svou rostoucí erekci a jeho ruce, které doteď zadržovaly Steina, aby mu rozepnul a sundal košili, volně sklouzly podél těla. Bělovlasý doktor se usmál a opatrně se jal rukama věnovat nově odhalené kůži na hrudi a poslouchal tiché a spokojené mručení, které u mladšího vyvolával.
"Podlehl jsi rychle!" Podotkl potom s mírným úsměvem a placem si začal pohrávat se špičkou jeho nabuzeného penisu, mezitím co mu boxerky stáhl ke kotníkům.
"Aspoň drž hubu." Zasyčel Kid.
Až příliš dlouho jsem s nikým nebyl, to modrovlasé pako má teď příliš mnoho misí a já si až příliš moc zvykl na jeho přítomnost. Zapřemýšlel v duchu černovlasý, aby si určil důvod, proč se tu právě nechá uspokojovat tím šílencem.
"Ale, ale," světlovlasý se ušklíbl a nepatrně zrychlil počínání,"zase vystrkuješ drápky?"
Černovlasý zasténal, když se k bledé ruce v jeho klíně připojila i druhá a zatím co jedna mu jemně masírovala varlata, druhá se intenzivně věnoval jeho žaludu. Kid dal průchod stenům, opřený o hrudník světlovlasého, cítil pod sebou jeho vztyčenou chloubu.
"Teď!" Zachrčel bělovlasý a tmavovláska polila divoká vlna orgasmu.
Na malou chvíli podlehl tomu okamžiku, ztěžka se vydýchával, než si uvědomil, co se stalo a opět se začal marně snažit vyprostit ze Steinovy náruče.
"Pusť mě!" Zachrčel zlobně a pokusil si aspoň natáhnout boxerky.
"Mladý pán si užil a myslí, že je to všechno?" Chytl jeho ruce svými, na kterých bylo mírně rozmazáno černovláskovo sperma.
"Ano?" Nahodil s jasnou nadějí v hlase Death The Kid.
"To je teprve začátek." Úchylně se zasmál bělovlasý, než jednou rukou opustil jeho zápěstí a mírně se natáhl, aby mohl tmavovlasému pootočit hlavu a políbit jej na rtíky.
"Léčba ještě neskončila.."


KS
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 3. července 2010 v 14:53 | Reagovat

xD No teda xD Tys z Death the Kida udělala totálního Black Stara! :D Ale fakt, byl to někdo úplně jiný. Ale povídka byla pěkná xD Sice neukončená, ale já se bez yaoi na tenhle pár obejdu :) Rozesmálo mě to, zvedla jsi mi náladu, děkuju xD Teď jdu psát Ostřelovače, tak jen doufám, že to ve mě nezanechalo nějaký větší dojem, abych se nenechala inspirovat při svém psaní :D

2 Lilith-sama Lilith-sama | 3. července 2010 v 21:06 | Reagovat

Asi si idem kuknuť soul eater... Podľa tohto to vypadá dobre. Len škoda, že tam nebude žiadne yaoi *povzdych*. Krásna poviedka

3 Sajuri Hiroshima Sajuri Hiroshima | E-mail | Web | 4. července 2010 v 0:33 | Reagovat

to je bombózní :D:D ale vyčurkaně to skončilo :D:D

4 Arya Arya | Web | 4. července 2010 v 13:15 | Reagovat

soul eater mam strasne rada :D
a fikciu na tento par som teda necitala :D ale na steina to sedi :D
ja radsej asi KidSoul..neviem ale poviedka bola dobra :DDD

5 Tolpen Tolpen | Web | 3. července 2012 v 20:15 | Reagovat

Jáj...já čekala víc :D No, nemůžu mít všechno...Ale jak to má Kida léčit, to zaboha nepochopím* pohrdavé vrtění hlavou*

6 Hawthorn Tree Hawthorn Tree | E-mail | Web | 6. září 2015 v 16:18 | Reagovat

Okay.
Nebudu lhát.

Odteď je tohle můj nejoblíbenější SE cz fanfic.
To je prostě epochální!
Pokračování, prosím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama