Obraz osudu: 2)Obchodní nabídka

14. července 2010 v 20:11 | Verasi |  Obraz osudu
Tááákže, konečně jsem se přinutila něco ze sebe vymáčknout a přidat vám to sem. Vím že tu byly ohlasy po Ona..je on? a FBI a garantuju vám že něco z toho určo přibude. Ale tohle se mi zrovna teď nejlíp psalo :D I když, když jsem to po sobě přelétla očima, připadá mi to jako jakási patlanina-takže se na mě za to prosím nezlobte. Já jsem šťastná že jsem něco zplodila :)))

Obchodní nabídka

Seděl na posteli, pořád ve svém extravagantním obleku, ze kterého pozbyl jen černou vázanku a klobouk, který byl daný na věšáku, který byl umístěný hned při vchodu do hotelového pokoje, který zaplatil speciálně pro tuto příležitost. Sako, které měl na sobě, držely zapnuté už jen dva prostřední knoflíčky, se kterými si jemně pohrával prsty. Pod nimi pořád ta košile a na štíhlých nohách pořád ta rudá látka s vysokými-na první pohled nepohodlnými-boty.

David White byl mistrem ve skrývání emocí. Pláč, radost, zlost-ať už se jednalo o jakoukoli z těchto emocí, nebo jinou, dokázal ji snadno ukrýt za ledovou masku. Naučil se ji používat příliš brzo a na svůj věk ji uměl používat až moc dobře-o to silněji se v něm všechny tyto pocity bouřili uvnitř. Dnes ovšem nechal proniknout ze svůj štít záchvěvy jeho srdce-v jeho obličeji bylo vidět očekávání smíšené s nervozitou. A to vše měl na svědomí jediný člověk. Thomas Hecker.
Na kterého tu právě čekal, rozhodnut uzavřít s ním obchod. Obchod jeho vlastním tělem. On byl pevně rozhodnut-ale jakou měl jistotu, že on bude souhlasit, že vůbec přijde? Ale něco v Thomasově fanatickém pohledu na ten obraz-který právě hlídali jeho lidi ve vedlejším pokoji-mu dávalo větší jistotu než cokoliv jiného.
Kdy si to vlastně uvědomil? Když ho na honosných oslavách, které pořádal jeho strýc, víc než ladné nožky dam zajímal svalnatá stehna příchozích pánů? Když se tenkrát začal dívat na ten stupidní romantický film z jediného důvodu, aby naštval strýce-jak jen se to jmenovala? Zkrocená hora?-a pak nemohl odtrhnout zrak od ústřední dvojice, která spolu prováděla ty teplouško-buzerandské věci (jak se k tomu vyjádřil jeho strýc)? Nebo to možná způsobila ta chvíle, kdy došel k poznání, že jako plno ostatních žen touží zjistit, jestli je tělo Thomase Heckera stejně svalnaté jako působí zakryté pod vrstvou látky? Možná jeho první mokrý sen?
Každopádně David White byl homosexuál se vším všudy, ale na rozdíl od jiných chlapců v jeho věku si s tím nikdy starosti nedělal. Přijal to tak jak to bylo-to proto že nikdy vlastně nepřemýšlel nad tím, že by mohl někdy mít vztah. Pro něj byl život jako vězení, nesnášel ho, ale musel vydržet až dokonce. Nešlo utéct. Šlo si jen to nudné přežívání zpříjemnit. A to i po sexuální stránce. Ale to on niky nemohl. Nebylo to proto, že by byl snad homosexuál-v dnešní době jste sehnali placená společníky obou pohlaví-ale proto, že věděl, že jeho tělo by nedokázalo nikoho vzrušit a nikdo by se jej nechtěl dotknout. A on nechtěl platit za to, aby viděl v očích toho, s kým má prožít svoje poprvé špatně skrývaný odpor. Byl proto rozhodnut po zbytek života nechat jen svoje ruce aby se jej dotýkaly, laskaly a způsobovaly mu slast. Ale po čase si uvědomil, že chce víc a jak naivní byl, když si myslel, že to zvládne sám. Na vše ve svém životě byl sám. A aspoň jednou si přál zažít ten pocit moci se o někoho opřít. A proč ne rovnou a Thomase Heckera, který jej upoutal jak svým vzhledem, povahou i odvážností s jakou se stavěl jeho strýci na odpor. Možná že tím, že si vybral právě jeho, se stavěl na odpor i on sám. Nevěděl. Toužil. Chtěl.
A pak náhle v tom tichu vyplňovaném jen jeho myšlenkami, uslyšel kroky a otvírání dveří. Cítil, jak mu tělem prochází třas nevysvětlitelná horkost-adrenalin. Pozoroval dveře a snažil se na poslední chvíli ovládnout mimikry své tváře. A povedlo se. Ještě hodil krátký pohled na sklenici vína a dvě skleničky položené na stole uprostřed místnosti. V jedné z nich byla tekutina o trošku tmavší a rudá barvy krve v ní výraznější. Pousmál se a právě v tu chvíli vešel Thomas do dveří.
Thomas se pozastavil nad tím pohledem-čekal něco jako obchodní jednání, strohou výzdobu a ne postel zabírající půlku místnosti, ve které byl kromě ní jen stolek s vínem. Skoro to vypadalo, jako by si přišel pokecat se starým kamarádem. Ale on chtěl jen svůj obraz a zmizte rychleji než se ten spratek vůbec naděje. Přemýšlel, jestli by se měl vůbec zdržovat zdravením. Nakonec mu jen pokynul hlavou na pozdrav a snažil se nevnímat pohled těch čokoládových očí. Přemýšlel, jestli má začít on nebo to škvrně. To ale nevypadlo, že by se k něčemu mělo.
"Chci ten obraz."
"Co kdyby ses prvně posadil?" Oslovil ho David a ukázal na postel.
Thomas nezahleděl do těch hlubokých tmavých očí. Nechápal, proč se tváří v tvář tomu klukovi cítí nejistý. On ho přeci nemohl ohrozit. Chtěl s ním vyjednávat. Opatrně se posadil na druhý konec postele co nejdál od něj a snažil se ignorovat ten pobavený úšklebek.
"Bojíš se mě?" Prohodil David výsměšně a Thomas jen zaskřípal zuby nad tykáním.
"Ne. Jen to chci rychle ukončit, chci ten obraz a chci vědět, co za něj chceš." Pronesl ryšavý mladík s ledovým klidem.
"Chceš toho nějak moc," pokrčil mladší rameny, ale dobrá. Jsem ochoten ti ten obraz dát. Nechci za něj peníze a ujišťuji tě, že to co chci, nemá s obchody mého strýce nic společného." Pomalu se zvedl a došel ž ke stolku s vínem, na němž zanechal svůj pohled.
"Tak pak nechápu, co bys po mě mohl chtít,ů nechal do hlasu vniknout osten hořkosti," modré z nebe fakt nemám."
"Tebe." Ignoroval White jeho narážku.
Pár minut se pokojem rozhostilo bodavé ticho, kdy si oba uvědomovali, jak velký význam má tohle slovo a co vše může změnit. Thomas byl v šoku. Málokomu se podařilo je i tím nejnevšednějším obchodním návrhem překvapit. Ale také ještě nikdy mu nikdo přímo neřekl, že chce výměnou za zboží jeho.
"Vysvětli mi to." Řekl a snažil se, aby jeho hlas byl stále stejně chladná jako předtím.
"Chci s tebou mít sex. Jedna noc. Je mi jedno, jestli nahoře nebo dole. Jen jednu noc sexu bez uspěchané dravosti." Konečně se mu podíval do očí, když vyřkl ty pro něj svým způsobem nemravné slova.
Už předtím něco takového čekal. Co jiného si představit pod slovy "Tebe" představit. Možná že jej překvapil jen ten vyrovnaný hlas, zatím co jeho se třásl, jeho klidné oči, zatím co v jeho se zračil šok. Ten kluk po něm chtěl, aby s ním měl sex. S-e-x. Ne že by nikdy předtím neměl sex s mužem. Měl a ne jednou, když se naskytla dobrá příležitost a vhodný partner neváhal se do toho jít. Ale takhle?
"Dnes? Teď?" Optal se a odložil si sako.
Není úplně můj typ, ale ten obraz....Chci jej!
"Být tebou bych se do toho ještě tak nehrnul," tmavovlasý nečekal až tak bezproblémové přijmutí jeho nabídky, ale věděl, že ještě není ani z poloviny nic jasné"nevíš všechno."
Pomalu si svlékl sako a odhodlaně, jeden knoflíček po druhém si začal rozepínat košili. Starší to ohodnotil úšklebkem.
"Říkal jsi ať se do toho tak nehrnu a sám...no kurva..." Vyklouzlo mu z úst ve chvíli, kdy černovlasému z ramen sjela košile.
David White byl velmi hubený s vyčnívajícími hroty tmavých bradavek a bledou pletí. Bez chloupků. Jeho hruď, vypadala téměř ještě dětsky, nevinně. Kdyby nebyla tak krutě zohyzděná popáleninami. Zářili na jeho pleti jasně béžovým světlem, narušovaly teritorium pupíku a vinuly se přes bradavky až ke klíční kosti. Jako znamení pekla. Jako znamení pekelné bolesti, kterou prožíval, když se mu tvořily na hrudi. Thomas Hecker se opět cítil až přespříliš překvapen a vyveden z míry. Něco jiného bylo spát se 17tiletým naprosto normálním (až na ten kapičku dívčí vzhled) klukem a něco jiného se 17tiletou zohavenou...Stvůrou? To jsi chtěl říct? Jen proto, že má na hrudi jizvy? Zrovna od tebe který si prohlašoval, že stvůry nejsou vidět zvenčí ale zevnitř jako tvůj otec..? Ozval se v něm hlásek nemálo podobný tomu hromovému a odpornému jeho otce. Měl právo o někom říct, že je zrůda?
"Přijal jsem. Na mém slovu se nic nemění." Jen hlas mladíka se stříbřitýma očima byl zas o něco napnutější.
"Je to jediná takto poškozená část mého těla," pořád stál u toho stolu a pohled obrátil zpět na víno-Thomas a víno-jako by nic jiného neexistovalo," ale na ostatních můžeš najít podlitiny nebo menší jizvičky. Rozmysli si, jestli bereš nebo jestli ne. Nechci, aby sis to rozmyslel v půlce akce."
"Proč se musím pořád opakovat?," zavrčel Thomas a pomalu si začal rozepínat knoflíky u košile," Ovšem ty podlitiny...čerstvé? Od čeho?" Zvědavost byla jedna z jeho nepopíratelných vlastností.
"Co je ti potom. To do obchodu nepatří. Po sexu dostaneš obraz a tímhle to celé skončí. Nikdo se o tom nedozví." Zavrčel pro změnu tmavovlasý.
Thomas jen kývl. Teď neměl náladu na to se hádat. Ani na to mít sex, ale to musel. Na chvíli si pomyslel, že teď se chová jako správná děvka. Dává své tělo za něco, po čem touží. Anebo to byl David, který se bezostyšně nabízel a tím zapadal do role ženy bez mravů? To bylo vcelku jedno. Existovaly jen dvě věci, které teď musel udělat-uspokojit ho a poté to vymazat ze své paměti. Silně pochyboval, že by sex s tím parchantem byl něco tak vzrušujícího, že by se na to nedalo zapomenout. Třeba to ani neumí. Třeba je ještě panic.
Bylo to zvláštní, ale právě tohle uvědomění vlilo Thomasovi do žil první várku vzrušení. Pomyšlení že on bude první, kdo zprzní toho tvora s andělským obličejem a značkou ďábla. Toužil se jej zeptat na to, jestli on bude první, pro koho se otevře-myšlenka že by on měl být ten pasivní, byla směšná-ale dobře si uměl představit ten naštvaný pohled a zavrčení: Co je ti kruci potom!, co by následovalo. Jediné na co se teď soustředil, byla jen tak kapka vzrušení, která vycházela z té perverzní myšlenky. Ne na jeho tvář nebo tělo, ale na jeho panenskou díru (pozn. autorky: tahle věta mi nešla přes prsty XD).
Bylo zvláštní, že ač se mu v hlavě honilo nespočet myšlenek, žádná se netýkala toho, proč si mladý White vybral právě jeho a jestli mu za to ten obraz doopravdy stojí. Pomalu se svlékal úplně. Košile už byla dole a on ji jen tak odhodil na zem. U kalhot se na moment zastavil a pohledem hypnotizoval černovláska, aby spolupracoval a též si začal sundávat to řvavě rudé cosi co měl na sobě. Ten však na něj hleděl, oči jako moře čokolády a pohybem ruky ho pozval k sobě. Bylo to tak stejné a přesto tak jiné než s kýmkoli jiným. Pomalým a svůdným pohybem šelmy došel až k němu. Celou dobu se mu přitom díval do tmavých očí. Natáhl k němu ruku a zbořil ji do jeho havraních vlasů. Čekal, že budou častým barvením zničené a hrubé-jak na to byl i u většiny žen zvyklý-ale jeho byly jemné a hedvábné. Vychutnal si ten dotyk. Pomalu na něj zatlačil a sklonil se. Byl tak malý a křehký-další věc co do jeho mozku vyslala záchvěv vzrušení-a přesto, když se Thomas sklonil až úplně k němu do pohodlné pozice a otřel se svými rty o ty jeho, snažil se mladší udržet si dál svoji masku nezájmu. Ale jeho oči už dávno přetékaly pocity.
A pak se políbili. Jemně jako první tahy štětcem se Thomas dotkl jeho jazyka a už jen tím, jak jemně a nezkušeně se David snažil spolupracovat, mu došlo, že ten kluk s ledovou maskou a popáleným tělem mu právě neodevzdává své první milování. On mu odevzdává vše, co si ještě nikdo před ním nebral. A snažil se to všemožně zamaskovat. Opatrně odpojili své rty od sebe-zrychleně dýchajíc a Thomasova ruka stále spočívala v černých kadeřích-a David se natáhnul pro skleničku vína kterou následně přiložil k těm lososovým rtům.
"Pij." Přikázal měkce.
Thomas to bral jako předehru, proto pootevřel ústa a vypil tu rudou tekutinu až do dna. Teprve potom si uvědomil, že tohle nebyla tradiční chuť vína. Bylo do ní něco přidáno. Do té skleničky, kterou před minutou vyprázdnil! Odstoupil od něj s výrazem vraha, mezitím co David si povzdechl, přál si, aby to starší nepoznal.
"Co v tom bylo?" Zasyčel až příliš nebezpečně Hecker mezitím co jeho oči metaly blesky.
Čekal vymlouvání, zapírání, ale ne tak přímou odpověď, jaké se mu dostalo.
"Afrodisiakum."
"Cože? Afrodisiakum? Myslíš, že jsem takový slaboch, že se ani nedokážu vzrušit? Že se mi nepostaví?"
Drtil ty slova skrze rty, na jednu stranu se mu dost ulevilo, ale na druhou se cítil značně ponížen.
"Nemám pochyby o tobě ale o sobě. Já vyvolávám i sám v sobě odpor a ty se mě budeš muset celou noc dotýkat. Je to jen oje pojistka. A tobě to celou tu věc zpříjemní."
I on slova drtil mezi rty, oči opět stejně ledové a nepřípustné.
"Tos nemusel. Vzrušil bych se i tak." Zasyčel a prudkým tahem si stáhl kalhoty ke kotníkům, aby z nich mohl vystoupit a být v místnosti jen ve spodním prádle.
"Vzrušují tě snad tělesně zohavení lidé?"
"Ne, ale vzrušuješ mě ty." Ani nevěděl jestli mluvil pravdu nebo ne, ani nevěděl jestli ten údiv v očích mladšího z nich je hraný nebo ne, v té chvíli nevěděl nic.
Udělal krok k němu. A další. Jako omámený hleděl na jeho bledou pokožku, kterou na jeho hrudi pokrývaly spáleniny a jako klubka hadů se vinuly až ke klíční kosti. Neměl tušení, jestli už začalo afrodisiakum působit, ale cítil, jak v něm narůstá vzrušení. David se vítězně usmál a přece měly jeho oči zvláštní lesk mučedníka.
"Budu něžný." Pronesl se zvláštním leskem v očích.
"Je to jen obchod, nejsme milenci." Dostalo se mu krátké odpovědi.
"Já vím, ale i obchod může být...příjemný." Zavrněl a zase byl o trochu blíž.
Kde se ve mně ta hravost bere?
Ještě jeden krok a polibek. Z černovláskovy strany nezkušený ale chtivý, ze strany muže s měděnými vlasy účinný a vášnivý.
"Máme před sebou naši jedinou noc...."
Takhle si to mysleli oba, ale osud už dávno rozhodl jinak.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 14. července 2010 v 21:02 | Reagovat

áh já z toho omdlim, to je naprosto parádní a ta panenská díra mě rozsekala:D prostě krásná kapitolovka a já ci další díl:)

2 Arya Arya | Web | 15. července 2010 v 0:09 | Reagovat

a ja tiez!!!!
super poviedka!!!
pokraacko ;-)

3 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 15. července 2010 v 14:24 | Reagovat

Tedy, to byl...rychlý obrat O_o xD zajímavé a hezky napsané :)
Jen, pláč není emoce, je to projev některých emocí, důsledek ;)
Jasně, nejlepší je pustit se do toho, na co máš právě náladu xD Díky za komentář. A kdoví, třeba ji Brian ve skutečnosti vyhodil právě proto, že mu naháněla strach xD taková žirafa se spikovským výrazem..:D ale já ji na netu uviděla a bylo to jasný :D
No shounen ai...hehe, Spike je čistý heterák xD a Brian...mno xD ale jedna kapitola tam trochu taková bude, ale...bude to trochu jinak :D nesmím to vyzradit ^^

4 Yazzy Yazzy | 15. července 2010 v 17:14 | Reagovat

sem nečekala, že na to vlítnou tak brzo xDD super...těším se na další

5 Lilith-sama Lilith-sama | 15. července 2010 v 21:06 | Reagovat

Oki, aspoˇsa to nebude zbytočne preťahovať. Teda nie že by sa mi tvoje poviedky nepáčili, ale posledné dni boli pre mňa katastrfa. Takže za akékoľvek povidky som hrozne vďačná. A tie tvoje mám ešte aj rada, takže sa teším na pokračko ;)

6 Satiras Satiras | 15. července 2010 v 21:40 | Reagovat

Páni super tohle je prostě bomba :-D
Už se nemůžu dočkat pokračování doufám, že bude co nejdřív :-), protože takhle nás trápit to si snad ani nezasloužíme :-S
Snad to bude dlouhá noc, kterou si budou chtít zopakovat:-D

7 Aylen Aylen | 16. července 2010 v 0:16 | Reagovat

Krásná povídka :) Rychle pokrááááčko :)

8 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 16. července 2010 v 13:53 | Reagovat

Ale tož, Spike a Honey??!! :D Ani náhodou xD Vždyť jsem jasně psala, že Honey na vztahy není! xD a se Spikem, no potěš xD Ne, neumřeš, nemusíš se bát :) Žádné vztahy, jako že "někdo bude s někým", se fakt konat nebudou. Je to v každé povídce, tak proč neudělat super výjimku ^-^ Děkuju za komentář :-*

9 Ten_Ten Ten_Ten | Web | 16. července 2010 v 18:41 | Reagovat

Eh... wow O.o to je... wow. *přišla o řeč... a že jindy je ukecaná!*
já to miluju! fakt naprosto total miluju! tohle je... kyaaaaa!!!
ja chci další! a chci to hned! ale to je mi prd platný, takže... těšim se na další díl xD moc se těšim...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama